Expediční pondělí

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 19/12/2022
Celý den

Kategorie


Pondělní škola expediční

Ráno opět jedeme bruslit! Už se pěkně zlepšujeme: někdo zatím chytá rovnováhu, jiný už piluje brždění či přešlapování, už teď jsou vidět značné pokroky, co teprve na konci února!
S sebou: brusle (nebo 60 Kč na půjčení), helmu (nikoho bez helmy nepustíme na led), rukavice, mohou se hodit nepromokavé kalhoty, chrániče na kolena. Svačinu, misku na oběd, expediční deník a psací potřeby.
Prosím, ať děti opravdu mají alespoň kus papíru a tužku, pokud se jim k bruslím nevejde víc. 
A v zázemí je teď velmi problematické mýt nádobí, opravdu je třeba mít i misku a lžíci na oběd. 
Sraz: Řevničtí s Katy vyrazí vlakem v 7:54, v 8:23 budeme na Smíchově, sraz pražských s Ondřejem je v 8:25 na Smíchově u pokladen. Pokud někdo potřebujete poslat děti ráno běžným školním vlakem z Hlaváku, není problém, ale dejte to vědět Ondřejovi, ať s tím počítá a je na Smíchově dříve, aby si je převzal. Pokud chce někdo přivézt dítě až ke kluzišti na Letenské pláni, také nám to, prosím, dejte vědět.
Ze Smíchova pojedeme tramvají na Spartu, kde máme 9:30 – 11h zamluvené místo na ledě. Předtím opět stihneme i rozcvičku. Bruslení je zdarma, půjčení bruslí za 60 Kč, případné nabroušení bruslí (již v několika případech jsme si ověřili, že na ostrých to jezdí mnohonásobně lépe) je za 130 Kč.
Po bruslení se přesuneme do zázemí na oběd zhruba na 12:45. V odpoledním bloku budeme tisknout pytlíčky. Pokud bude sníh, bude určitě možnost užít si i sněhu.
Končíme v zázemí školy v Řevnicích v 15:15, děti odvedeme na nádraží. Pražští odjíždí klasickým vlakem domů, místní je po předchozí domluvě možné vyzvednout v zázemí / poslat samotné ze zázemí.

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

22.12. – besídka – https://www.zemezeme.cz/events/oslava-zimniho-slunovratu/

(Vlak z Hlavního nádraží odjezd v 7:51, z Řevnic 8.26 a odpoledne z Řevnic v 15:35.)

FOTOALBUM ŠKOLA ZeMě: https://photos.app.goo.gl/R3RH1SexqMz6LiHd9 a KRONIKA – je nutné být přihlášený heslem
Více o dovážení zde: https://www.zemezeme.cz/skolka/doprava/

Napsat komentář