Rozvrh

Školní rok 2020/21

TÉMA ROKU:

člověk a zdraví, péče o zdraví naše a našeho místa pro život

 

pondělí

Ben Sasson, Dita Ptáčková, Katy Šrubařová (3. blok)

  • Angličtina (1. a 2. blok) /
  • Český jazyk, čtení s porozuměním, kritické myšlení (3. blok)

 

úterý – zázemí

Eliška, Míša F. /Michal, Míša Višňa

  • čeština, pohybovka, matika

Pohybovka s Eliškou za hudebního doprovodu Michala,

český jazyk s Eliškou a Míšou pro 1., 2. a 3. ročník,

odpoledne matematika s Višňou a Míšou pro 1., 2. a 3. ročník

 

úterý – expedice

Katy Šrubařová, Ondra Nesměrák

  • Expedice po přírodních krásách, edukativní aktivity mimo zázemí, poznávání přírody, sportovní aktivity

 

středa

Katka Kotková, Majda Hrubá a Wáclav

  • Divadlo, literatura, volná výtvarná tvorba, grafické techniky, mediální výchova, hudební výchova, animovaný film, dílny a řemesla

 

čtvrtek I. skupina

Eliška, Michal, Míša Višňa

  • čeština, pohybovka, matika

Pohybovka s Eliškou za hudebního doprovodu Michala,

český jazyk s Eliškou a Michalem  pro 3., 4. a 5.  ročník,

odpoledne matematika s Višňou a Michalem pro 3., 4. a 5.  ročník

 

čtvrtek – II. skupinka badatelé

Petra Kasová, Majda, Monika Černošková (3. blok)

  • Badatelská skupina  – smyslová prvouka – zahrádkářské a bylinkářské praktikum, šicí dílna, fauna a lidské tělo zábavnou i výtvarnou formou

 

pátek

Kateřina Borovičková, Jan Dittrich

  • Poznávání vývoje společnosti a lidského myšlení prostřednictvím projevů kultury. Formy: Výtvarná tvorba, Divadlo, Příběhy, Film, Pohybovka

 

Týdenní rozvrh

Mimořádný provoz spolku ZeMěMimořádný provoz spolku ZeMě – 01/01/2021 - 31/12/2021

Nyní až do odvolání přetrvává Stupeň č. 2. pro předškolní děti Stupeň č. 3 pro průpravu nejmenších dětí s rodiči Klubíčko a od 18.12. 2020 pro děti domácí školy  …

Pololetní prázdniny pro školu/školku ZeMě – 29/01/2021

Jednodenní pololetní prázdniny pro školu i školku připadnou na pátek 29. ledna 2020.

VIII. ŘEVNICKÝ MASOPUST v čase školy/školkyVIII. ŘEVNICKÝ MASOPUST v čase školy/školky – 08/02/2021 - 12/02/2021

PROBOUZENÍ MEDVĚDA Oficiálně osmý řevnický masopustní průvod je z důvodu vládních nařízení zrušen. Z důvodu vládních nařízení žel průvod městem nemůžeme uskutečnit. Masopustní týden se uskuteční letos v čase školky/školy…

Pondělí: anglický jazyk/ruční práce
I blok 9-10:30II blok 11-12:30III blok 13:30-15
Dita PtáčkováDita Ptáčková
Dita Ptáčková
Ben SassonBen SassonKaty Šrubařová
Úterý: pohybová vých./český jazyk/matematika
I blok 9-10:30II blok 11-12:30III blok 13:30-15
Eliška KašparováEliška KašparováMíša Višňa
Michal TurekMichal TurekMichal Turek
Míša FormanováMíša FormanováMíša Formanová
Úterý expediční
Katy ŠrubařováKaty ŠrubařováKaty Šrubařová
Ondřej NesměrákOndřej NesměrákOndřej Nesměrák
Středa: projekty/práce s tělem/dramatická a hudební výchova
I blok 9-10:30II blok 11-12:30III blok 13:30-15
Wáclav SvašekWáclav SvašekWáclav Svašek
Káča KotkováKatka KotkováKatka Kotková
Majda HrubáMajda HrubáMajda Hrubá
Čtvrtek prvouka
I blok 9-10:30II blok 11-12:30III blok 13:30-15
Petra KasováPetra KasováMonika Černošková
Majda HrubáMajda HrubáMajda Hrubá
Čtvrtek čeština, matematika, pohybova
Eliška Salay KašparováEliška Salay KašparováEliška Salay Kašparová
Michal TurekMichal TurekMíša Višňa
xxx
Pátek: epochy/Výtvarná výchova/mytologie
I blok 9-10:30II blok 11-12:30III blok 13:30-15
Jan DitrichJan DitrichJan Ditrich
Kateřina BorovičkováKateřina BorovičkováKateřina Borovičková

-