Vánoční Slunovratová besídka

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 22/12/2022
Celý den

Kategorie


Vánoční Slunovratová besídka 22.12. od 16:00 do 20:00

Naše besídka bude tentokrát v nově zrekonstruovaném kulturním domě ve Všenorech, Květoslava Mašity 294 (hezká cesta od nádreží kolem rybníka a dětského hřiště)

Oslava zimního slunovratu je současně vánoční besídkou a bývá společným setkáním dětí, průvodců rodičů a přátel ZeMě. Vánoční čas je časem příchodu světla v podobě Ježíška – Slunce, jenž se k nám v tento čas navrací. Od nynějška budou dny zase o něco delší. Temná část roku se obrací. Přesto je ale stále světla málo a proto jej musíme nacházet v nás, v našich srdcích a svítit si společně na cestu pomocí laskavých slov a dobrých skutků…

PROGRAM

16:00 DJ Kaktusový Džou a splašené vinyly

16:30 Začátek programu

  • vystoupení školkových dětí spolu s průvodci
  • vystoupení školních dětí
  • Živý Betlém – vystoupení průvodců
  • TOMBOLA

DJ Kaktusový Džou a splašené vinyly

20:00 Zakončení

 

DÍKY ZA VĚCI DO TOMBOLY: knihy a pěkné hračky, epesní kousky jen v dobrém stavu při příchodu předávejte Gábi Holečkové, případně se dá ve čtvrtek zavést do zázemí a předat ráno tam.

PODPORA NA MÍSTĚ: Budeme rádi za pomoci s prostorem na místě, tabulka zde:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JvHZIQdLfp-FqnqqIXv86kzhSxwYt4DqSZ6fTt7e3vY/edit#gid=1623705954

JAK BUDE PRAKTICKY NAVAZOVAT BESÍDKA NA ŠKOLKU A ŠKOLU: Děti, které ten den chodí do školky a školy doprovodí na místo přímo průvodci. V zázemí si lze případně vyzvednou školkové děti po obědě od 13:30 do 14:15. Školní děti pojedou vlakem dříve na zkoušku. Školkové pojedou vlakem s průvodci, odjezd z Řevnic v 15:05, příjezd do Všenor v 15:11.

Prosíme nezapomeňte dát dětem čisté oblečení (Pro děti školkové přinést s sebou na místo v 16:00, pro děti školní přibalit s sebou již ráno)

Těšíme se na společnou jízdu!

Za organizační tým Gábi Doubek, Míša Formanová, Gábi Holečková a Eliška Salay Kašparová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář