Rozvrh pro lesní klub v týdnu 15. – 19.4.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 15/04/2024 - 19/04/2024
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Voda, voděnka je naším tématem i dnes. Půjdeme studánkovou cestou s úkoly a písničkami. Kam nás asi zavede?
Jinak školkový den poplyne v zaběhnutém rytmu. Kdo nedokončil průsvit, bude mít příležitost. Předškoláci budou zkoumat, které předměty plovou a které klesají ke dnu. Z pokusu si udělají do sešitu jednoduchý záznam.

ÚTERÝ – Lišky 

Sraz ráno v 9:00 v zázemí, kde nabereme od Hynka putovní placky k obědu a vydáme se na výpravu za studánkou. Prosím přijďte včas. Cestou budeme zpívat a pozorovat vodu všude kolem.. A když studánku objevíme a vyčistíme, možná se nám na okamžik zjeví studánková víla, kdo ví.. POZOR! Sraz odpoledne na nádraží v Řevnicích v 15:30 – 16:00.

Slavnost otvírání studánek

 

Více PŘEDŠKOLÁCKÁ TABULKA DOVEDNOSTÍ

STŘEDA – Volavky

Místo Špandi nás doprovodí Míša. Volavky si zazpívají studánkové a vodní písničky. Zpěv je jako voda, krásně se line a obteče vše kolem.. Snad už nebude tolik mokro a my se budeme moci pustit do našeho dalšího projektu ze Slabikáře práce se dřevem. Co jiného, než výroba lodiček, když máme to téma vody.. Předškoláci dostanou zase nějaké speciální vodní úkoly, posledně jsme si povídali o koloběhu vody – zdalipak to nezapoměli..?!

ČTVRTEK – Vážky

Jak se s Vážkami setkáme a pozdravíme v zázemí, zazpíváme v ranním kroužku a vydáme se do lesa. Minule bylo borůvčí i maliní mokré, nesbírali jsme… tak snad se nám poštěstí tentokrát. Budeme kreslit, malovat, počítat a do velké krásy vybrušovat letokruhy. Odpoledne zavoláme skřítka a oslavíme narozeniny s Alexem. Pevně věřím, že do té doby se do narozeninové koruny vrátí všechny kamínky.

PÁTEK – Veverky

Podle předpovědi se má ochladit. Tak zas po delší době přivítám děti u ohýnku v týpí. Milan chce vzít srp a možná vezmeme ze zázemí nějaké motyčky a půjdeme na naše oblíbené místo pod modřiny opečovat malé stromečky. Vytrháme traviny okolo tak, aby měly dost prostoru pro svůj růst. Dopoledne práce s předškoláky, cvičení na jemnou a hrubou motoriku, počítání slabik s rytmikou. Odpoledne zase nějaké tvoření pro všechny zájemce.

Další informace:

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA ZDE:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář