Expediční pondělí

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 06/02/2023
Celý den

Kategorie


Pondělní škola expediční

Čeká nás den v Praze, jehož součástí bude další bruslení. Rezervaci máme od 9:30 do 11h na Letné, předtím stihneme rozcvičku v parku, potom pojedeme na oběd k Šimonovi. Po obědě bude čas na referáty o ptácích a další práci s tématem. A samozřejmě i nějaká volná hra a co tak vyplyne.
S sebou: brusle (nebo 60 Kč na půjčení), helmu (nikoho bez helmy nepustíme na led), rukavice, mohou se hodit nepromokavé kalhoty, někdo ocení chrániče na kolena. Svačinu, misku na oběd, expediční deník a psací potřeby.
Prosím, ať děti opravdu mají alespoň kus papíru a tužku, pokud se jim k bruslím nevejde víc.
Sraz: Řevničtí s Katy vyrazí vlakem v 7:54, v 8:23 budeme na Smíchově, sraz pražských s Ondřejem je v 8:25 na Smíchově u pokladen. Pokud někdo potřebujete poslat děti ráno běžným školním vlakem z Hlaváku, není problém, ale dejte to vědět Ondřejovi, ať s tím počítá a je na Smíchově dříve, aby si je převzal.
I tentokrát zakončíme den v Praze na Smíchově v 15:20, směr Řevnice pojedeme vlakem v 15:28 (v Řevnicích 15:54). Opět platí, že pokud rodiče pražských dětí potřebují nějaké úpravy, ať se neváhají domluvit s Katy.

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

(Vlak z Hlavního nádraží odjezd v 7:51, z Řevnic 8.26 a odpoledne z Řevnic v 15:35.)

FOTOALBUM ŠKOLA ZeMě: https://photos.app.goo.gl/R3RH1SexqMz6LiHd9 a KRONIKA – je nutné být přihlášený heslem
Více o dovážení zde: https://www.zemezeme.cz/skolka/doprava/

Napsat komentář