Expediční pondělí

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 30/01/2023
Celý den

Kategorie


Pondělní škola expediční

Sláva, konečně zase jdeme bruslit! Změnou ale je, že Letná má toto pondělí zavřeno, takže se vypravíme na kluziště v Libni, https://www.jsmenalede.cz/kluziste-lowituv-mlyn/, kde pak máme nedaleko slíbený oběd od Matějovi maminky Pavlíny. Bruslení je psané za 60 Kč, půjčení bruslí za 80 Kč, netuším, zda nebudou mít nějaké slevy pro školy, raději děti vybavte potřebnými financemi.
Odpoledním programem bude i pokračování v ptačí tématice. Během přezkušovacího pondělka si děti začaly připravovat informace o jednom stálém a jednom stěhovavém ptákovi a domluvili jsme se, že si je postupně připraví jako krátké prezentace, jakési referátky, pro všechny. Tento týden tedy poprosím o prezentaci předdomluveného Ráďu + mé holky a s ostatními se domluvíme, kdy a koho budou chtít prezentovat oni.
S sebou: 60 Kč, brusle (nebo peníze na půjčení), helmu, rukavice, mohou se hodit nepromokavé kalhoty, někdo ocení chrániče. Svačinu, misku na oběd, expediční deník a psací potřeby.
Prosím, ať děti opravdu mají alespoň kus papíru a tužku, pokud se jim k bruslím nevejde víc.
SrazŘevničtí s Katy vyrazí vlakem v 7:54, v 8:23 budeme na Smíchově, sraz pražských s Ondřejem je v 8:25 na Smíchově u pokladen. Pokud někdo potřebujete poslat děti ráno běžným školním vlakem z Hlaváku, není problém, ale dejte to vědět Ondřejovi, ať s tím počítá a je na Smíchově dříve, aby si je převzal. Případně budeme kolem deváté u kluziště.
Končíme v Praze na Smíchově v 15:20, směr Řevnice pojedeme vlakem v 15:28 (v Řevnicích 15:54). Je to změna oproti normálu, takže pokud rodiče pražských dětí potřebují nějaké úpravy, ať se neváhají domluvit s Katy, můžu s dětmi i déle počkat, dovézt je na Hlavák atp, když to nějak zkoordinujeme.

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

2.2. Masopust

(Vlak z Hlavního nádraží odjezd v 7:51, z Řevnic 8.26 a odpoledne z Řevnic v 15:35.)

FOTOALBUM ŠKOLA ZeMě: https://photos.app.goo.gl/R3RH1SexqMz6LiHd9 a KRONIKA – je nutné být přihlášený heslem
Více o dovážení zde: https://www.zemezeme.cz/skolka/doprava/

Napsat komentář