Úterní škola expediční

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 08/09/2020
Celý den

Kategorie


Úterní škola expediční

První týden jsme zahájili v lese, tento nás čeká zahájení na kolečkách!
Drobně obměníme loňskou tradici bruslařsko-koloběžkovo-skejťácké výpravy, a to tím, že vyjedeme prozkoumat jinou cyklostezku. Svezeme se vlakem do Vraného (kdo z dětí nemá kupón na první pásmo, prosím kupte jim jízdenku) a pak pojedeme přes Komořany a Braník dál, kam jen v pohodě stihneme. Cestou si i uvaříme oběd.
Kromě běžného vybavení prosím všechny o přilby a dobře seřízená vozidla, tj. inline brusle, koloběžky nebo skaty, tak, aby se na nich děti dovedly s přehledem přepravovat. Komu chybí přepravní prostředek, poptejme mezi sebou.
Cesta:
Z Řevnic pojedeme v 7:52 s Ondřejem a všichni postupně přistoupíme, tj. smíchovští ať také přistoupí do vlaku v 8:21 a pokud ČD dovolí, budeme 8:28 na Hlaváku a dojdeme si k místu, kde býval v prvním patře uprostřed u příjezdových cedulí klavír pro hlavákové děti. Pokračovat budeme vlakem os9005 linky S8 v 8:56 do Vraného (cílová stanice Čerčany).
Zpátky pojedeme v 15:55 ze Smíchovského nádraží směr Řevnice. Na Hlavák děti nepovezeme. Pokud máte někdo s časem a provedením návratu zásadní problém, ozvěte se Katy a zkusíme to nějak vyřešit.
V případě výletu nepříznivého počasí vyhlásíme v pondělí náhradní plán (kterým by byly klasické ranní Řevnice).

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

S sebou: dobré oblečení a obutí do terénu na celý den venku, dle aktuálního počasí a naplánované aktivity, případně i nějaké náhradní. Dostatečné množství vody. Misku, lžíci, zavírací nůž. Expediční deník (zápisník A5, kdo nemá loňský, ať si jakýkoliv vybere), psací a kreslící potřeby, nůžky, lepidlo. Hodí se podložka na sezení. Zvědavost, hravost a chuť táhnout za jeden provaz!

 

Napsat komentář