Úterní škola expediční

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 21/12/2021
Celý den

Kategorie


Úterní škola expediční

Vyrazíme na předvánoční výpravu do lesů, oslavit slunovrat (hurá!) a udělat radost sobě i lesní zvěři a ptactvu. Přineste jim trochu něčeho, na čem si pochutnají! („Zvířátkům v lese přispějte senem, zbytky zeleniny – milují mrkev, zelí, salát, kedlubny, kapustu nebo brokolici. Dále kukuřici, z obilí pouze oves, ovesné vločky, semena, oříšky, ale také žaludy, bukvice nebo kaštany. Z ovoce nepohrdnou jablky a hruškami, mají rádi šípky, jeřabiny, slupky z melounů nebo červenou řepu. Vhodné jsou také menší větve z ovocných stromů.“) Také proběhnou zbylé prezentace bezobratlých a další naše tradiční expediční kratochvíle. Oběd zajistí Ondřej.
Sraz: pro místňáky 8.20 před nádražím, kde se následně spojíme s přespolními. Pokud přijede vlak z Prahy včas, svezeme se v 8:35 autobusem z řevnického nádraží do Haloun (dejte dětem pár korun na lístek) a půjdeme odtamtud přes Jezírko (a Skalku?) do Řevnic. Pokud ho nestihneme, vyrazíme směr Halouny pěšky a uděláme nejspíš okruh kolem Pišťáku. Rozloučíme se v Řevnicích na nádraží v 15:30.
S sebou běžné expediční vybavení: Teplý čaj, nožík, lžíce, miska, expediční deník a psací potřeby jsou samozřejmostí. Navíc peníze na případný autobus a dobrůtky pro zvířátka.

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

Vlak z Hlavního nádraží odjezd v 7:51, z Řevnic 8.26 a odpoledne z Řevnic v 15:35.

Více o dovážení zde: https://www.zemezeme.cz/skolka/doprava/

FOTOALBUM ŠKOLA ZeMě 2021/2022: https://photos.app.goo.gl/dNynMWKMQNPbY9GJ6

Rodiče podepisují čestné prohlášení v první den docházky předají průvodci při předávání dítěte.
Vaše pejsky a telefony ponechejte prosím před vstupní bránou.
V zázemí je připravena dezinfekce na ruce po cestě vlakem.
Aktualizovaná opatření naleznete zde:

Napsat komentář