Rozvrh pro školu v týdnu 3.-5.4.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 03/04/2023 - 05/04/2023
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ 

Tentokrát vyrazíme z nádraží Dobřichovice přes park směr Karlík a Krásná stráň, třeba se nám i povede zahlédnout chráněné ještěrky zelené – malá odbočka od savců k plazům. A pak se vrhneme na ty savce – jeden dvouměsíční čtyřnohý se k nám také poprvé přidá! Oběd zajistí Katy (respektive asi spíš svačinu, a svou svačinu použijeme k obědu). Chce někdo vzít míč nebo frisbee, že bychom si na hřišti před Vonoklasy zahráli fotbálek nebo něco házecího?
Sraz: pražští nechť vystoupí v Dobřichovicích, kde na ně v 8:20 počká Katy, Řevničtí pojedou v 8:25 s Ondřejem, v Dobřichovicích 8:29. Všichni spolu se sejdeme u břízy u Berounky, hnedle u nádraží.
Zpět pojedeme také z Dobřichovic. Směrem na Prahu obvyklým vlakem, tedy v 15:39. Do Řevnic v 15:30, 15:35 v Řevnicích (s Ondřejem).

ÚTERÝ – pohybovka, ČJ, M

1. BLOK: Eliška a Španďa – kytara Pohybovka s češtinou. 
2. BLOK: Eliška a Míša F..: Český jazyk: Četba knihy Škola malého stromu od Forresta Cartera.
1. ročník: Míša:  psaní, čtení, vyplnění pracovního listu, který si děti nalepí do skicáku. První dva byly Já, druhý Já a moje rodina. Tentokrát to bude Země a její ochrana.
2. ročník: Eliška: Psaní i/í , y/ý po měkkých a tvrdých souhláskách – dokončíme pracovní sešit jedničku a vrhneme se na dvojku.
Ostatní starší děti na náhradu jsou vítány – individuální práce.
3.BLOK: Míša F. a Španďa: Matematika: celostátní matematická soutěž Klokánek, kategorie Cvrček. Děti si budou moci zkusit samostatnou práci ve vyhrazeném čase a pak si i spočítat body. Je to soutěž se sebou samým. Nebudeme srovnávat.
Začali jsme pracovat s novým prostředím – Geodesky – pokud se Vám doma válí nevyužité gumičky např. od ředkviček apod., ať si děti přinesou, rádi je využijeme.

STŘEDA 

1. a 2.BLOK: Dita a Eva: Čeká nás téma sport activities. Určitě strávíme část dopoledne venku, prosím přizpůsobte tomu oblečení a obuv, minule bylo dětem zima. Počasí nás čeká opět aprílové.

3: BLOK: Eliška a Dita: Slované – bojovka

ČTVRTEK – pohybovka, ČJ, M

Velikonoční prázdniny

ČTVRTEK – badatelé

Velikonoční prázdniny

PÁTEK

Velikonoční prázdniny

Blížící se události:

  • 6.-10.4. jsou prázdniny

Obecné informace:

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vybavený penál: psací potřeby, pravítko (starší děti i kružítko), gumu, nůžky a lepidlo
  • Vhodné oblečení na pohybovku ( = bez punčocháčů), oblečení na ven

Napsat komentář