Rozvrh pro školku v týdnu 9.5-12.5.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 09/05/2023 - 12/05/2023
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – 8.5.

– státní svátek – škola i školka jsou uzavřeny

ÚTERÝ – Laně a jeleni (předškoláci)

V krásném májovém dni se potkáme u tématu BRÁNA. Namalujeme si zářivou bránu v podobě duhy (technikou akvarelu) a pod vedením Špandi vytvoříme a ozdobíme pevnou bránu dřevěnou, která bude otvírat a zavírat zázemí ZeMě.
Zazpíváme si na louce a k tomu si zahrajeme pohybové jarní hry. Na záhonek vysejeme hrášky a semínka měsíčku.

STŘEDA – Sokolíci (putovka)

Zbývá nám do konce roku již jen několik výprav, rádi bychom stihli pár těch výjimečných. Dnes máme v plánu výpravu na další keltské oppidum, tentokrát hradiště Závist, kde je nově vybudovaná rozhledna, tak se opět rozhlédneme po kraji pěkně z výšky, jak se na Sokolíky patří. Také navštívíme Jarovské údolí, které bývá v tuto roční dobu úchvatné.
Pozor – ráno pojede Petr z Prahy do Radotína, a Míša z Řevnic vlakem v 8:05 také do Radotína, kde se setkáme a pojedeme kousek busem na Zbraslav. Zpět opět do Radotína, odkud se naše cesty rozejdou. Děti přijedou do Řevnic v 15:54. Děti nad šest let nechť mají zpáteční jízdenku do Radotína.

ČTVRTEK – Vážky

Minule jsme si namalovali a vystřihnuli papírové květy tulipánů, srdíčka a křídla motýlí. Dnes si je připevníme na proutek a ozdobíme pentlemi, aby nám vznikly zápichy do květináče a nebo třeba kouzelnické hůlky pro víly.

PÁTEK – Veverky

Veverky čeká další lesní dobrodružství. Budeme cvrnkat kuličky do důlku, házet s míčkem, a možná si i nějaké míčky vyrobíme – velké jako pěst, ale lehounké z papíru a tekutého škrobu. Budou asi týden schnout, takže si je odneseme domů až další pátek.

Blížící se akce:

Obecné informace:

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Napsat komentář