Rozvrh pro školku v týdnu 5. – 9.2.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 05/02/2024 - 09/02/2024
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Vlčata čeká podle předpovědi teplý den. Abychom se vyhnuli blátu, vydáme se co nejdříve do lesa. Vystoupáme na palouček, kde si dáme svačinku, budeme sledovat pupeny a rašící bylinky (kopřivy už lezou!) a pohrajeme si.
Odpoledne budeme zpívat, povíme si pohádku O Koblížkovi i v její skotské variantě (The Wee Bannock) a s předškoláky vytvoříme nová chřestidla. Zajímat nás bude orchestr, všechny hudební nástroje a jejich vlastnosti.

ÚTERÝ – Lišky 

Namísto Gábi půjde s Liščí partičkou Dita Rakouská, maminka Františky a Kvida – a naše skvělá kuchařka.  Hned ráno se pustíme do narozeninové knížky pro oslavenkyni. Hádejte, kdo to je!
Po ranním kroužku naučíme Ditu všechna školková pravidla a ukážeme jí naše vychozené pěšinky a oblíbená místa v lese. Vrátíme se na oběd, uklidíme v týpí a rozděláme oheň. Pak oslavíme narozeniny s Adélkou, skřítek už se moooc těší!

Více PŘEDŠKOLÁCKÁ TABULKA DOVEDNOSTÍ

STŘEDA – Volavky

Tenhle týden je pěkně pestrý a to i na absence, řady průvodkyň doplňují naše milé kuchařinky a dnes to bude Evička, maminka Josefky a Marianky, kdo se k nám připojí a spolu s Míšou povedou Volavky. Příroda se po Hromnicích zachvěla, svíčky vám už doma hoří a tak se můžeme začít pomalu radovat z nadcházejícího masopustu. Porozhlédneme se po okolí a doplníme ptáčkům slunečnicová semínka.
Nebude chybět předškolácké cvičení.

ČTVRTEK – Vážky

Sejdeme se mezi 8:20 a 8:30 na nádraží v Řevnicích. Budeme se toulat v Brdských lesích, snad se zablátíme o něco méně než minule! Budeme pátrat po divoké lesní pažitce, která už se ukazuje, pozdravíme studánku i vodopád. Na šňůrku si navlékneme amulet, malou vážku. K řevnickému nádraží seběhneme před půl čtvrtou, aby Pražáci stihli v 15:33 odfrčet do Prahy.
Oběd zajištěn – mističky a lžíce s sebou.

PÁTEK – Veverky

Minule jsme započali a naplánovali projekt výstavba domečku. Máme natahaný materiál z lesa a dnes se pustíme do stavby. Předškoláci budou dopoledne pracovat v jurtě, pokračovat ve své knížce o zvířatech.
Koukněte se do galerie, jaké šikovné veverky jsou v naší páteční skupině.

Další informace:

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA ZDE:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář