Rozvrh pro školku v týdnu 6. – 10.11.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 06/11/2023 - 10/11/2023
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Hned ráno nameleme v masomlýnku šípky a uděláme si čerstvý šípkový čaj s medem na posilněnou. Nejspíš rozděláme oheň v týpí a lahodný čaj uvaříme v kotlíku nad plamenem. Budeme kreslit narozeninovou knížku pro našeho oslavence (hádejte, kdo to je?), procházet se spadaným listím, hrát si a pozorovat cvrkot v lese. Zazpíváme si listopadovou písničku. Odpoledne probudíme skřítka a s Ondrou Norkem oslavíme šesté narozeniny.

ÚTERÝ – Lišky 

Za Gábi půjde tentokrát zkušený průvodce Sokolíků Petr Vohryzka. Rozděláme si ohýnek, opečeme něco ze svačinové krabičky, pozdravíme se v ranním kroužku a vydáme se na podzimní procházku. Petr nás určitě naučí něco z botaniky, vlastivědy nebo vytáhne z kapsy nějaké dávné školkové příběhy. Odpoledne zavoláme skřítka a budeme se veselit společně s Eden a její rodinou. Jupí jupí, chystají se narozeniny!

STŘEDA – Volavky

Dnešní slunný den si budeme hoodně zpívat, ještě ty dušičkové písně. A chybět nebude ani podzimní tvoření. S předškoláky zkusíme malovat velké formy do sešitů.

ČTVRTEK – Vážky

Dita Ptáčková, nedávná průvodkyně školky, zastoupí tentokrát Španďu i Mardžu s Růžou.
Sejdeme se v půl deváté na nádraží v Řevnicích. Vydáme se vzhůru do řevnického lesa, na pěkném místě spočineme a dáme si svačinku. Pak budeme stoupat ještě o chlup výš, na ohni si ohřejeme oběd, pohrajeme si a budeme se kochat krásami podzimu. Možná nás čeká i malá stopovačka a pozorování koní. Blíží se totiž svatý Martin!
Odpoledne se rozejdeme opět na nádraží v Řevnicích, mezi 15:30 a 15:50. Přijďte ideálně na půl čtvrtou.

PÁTEK – Veverky

Příští pátek nás čeká oslava sv. Martina. Budeme hledat poklad a dělit. Samozřejmě si také povyprávíme příběh o svatém Martinovi, abychom věděli, proč hledáme poklad.
S sebou: miska a lžíce, náhradní ponožky, zvažte, zda už dětem dát lehčí rukavičky. Sledujte, prosím, počasí.
POZOR změna: Milan zůstává v pátek v zázemí, Katka B. a Majda povezou děti odpoledne do Prahy.

Další informace:

Více o předškolní koncepci naleznete zde:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář