Rozvrh pro školku v týdnu 3.-5.4.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 03/04/2023 - 05/04/2023
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata

Desi tentokrát nebude. Místo ní půjde Dita. Dopoledne vyrazíme na procházku do lesa, k potoku nebo na palouček. Uvidíme podle počasí. Tvoření a celý den bude v duchu Velikonoc.

ÚTERÝ – Laně a jeleni (předškoláci)

Opět jsme tu s příjemně nabitým a pestrým plánem na předškolácký den. Hned ráno se sejdeme v jurtě, zaznamenáme své březnové zážitky do deníků a podle obrázkového návodu umícháme v díži kynuté těsto. Zatímco se díže bude hřát nad kamny, budeme společně rytmizovat, zpívat a hrát na tělo s různými tradičními koledami. Také si vytvoříme zápich, třeba do květináčku, který děti přinesly domů z jarní slavnosti. Po obědě oloupeme spařené mandle, ve skupinkách uhněteme bochánky, nazdobíme je a šoupneme do vyhřáté trouby. Než kůrka zezlátne, ještě si zamuzicírujem na verandě. Pak už budeme jen krájet, dělit se a hodovat. Čas Velkých Nocí může začít!

STŘEDA – Sokolíci (putovka)

Výprava do Bubovic: sraz na nádraží v 8:30, pokud vlak přijede načas, vyjdeme na kopec – zastávka Rovina (bývá tam čas si pohrát na prima hřišti na návsi) – a svezeme se autobusem v 9:31.  Pak nás čekají Petrova skrytá místa Českého krasu a obdivování barevných koberců lesních kvítků. Můžete dětem dát plátěný pytlík – možná vám přinesou česnek podivný nebo lesní pažit nasbíraný mimo přírodní rezervaci.
Zpět pojedeme ze Srbska a jako vždy v 15:35 předání na nádraží v Řevnících.

ČTVRTEK – Vážky

Velikonoční prázdniny

PÁTEK – Veverky

Velikonoční prázdniny

Blížící se akce:

  • 6.-10.4. jsou prázdniny

Obecné informace:

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Napsat komentář