Rozvrh pro školku v týdnu 6. – 10.3.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 06/03/2023 - 10/03/2023
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata

Čeká nás chladné předjarní počasí, tak si rozděláme ohýnek na ohřátí a půjdeme do lesa. Budeme si hrát a vyprávět a zpívat. Na oběd se vrátíme do zázemí. Po obědě nás čeká pohádka a něco pěkného si vytvoříme.

ÚTERÝ – Laně a jeleni (předškoláci)

VÝLET DO ZEMĚDĚLSKÉHO MUZEA V PRAZE
Vydáme se s předškoláčky na velký výlet až do matičky měst a oblíbeného Zemědělského muzea. Zablácené sněhule můžete nechat pro tentokrát doma! Pak si pohrajeme na hřišti na Letné nebo ve Stromovce. Oběd zajištěn.
S sebou batůžek, svačinu, kdo má tak průkazku-lítačku!
Cesty:
Ráno i odpoledne sraz na nádraží v Řevnicích
– v 8:20 (vlak v 8:25) s Gábi D. a Luckou. Na Hlavním nádraží bude čekat od 8:45 do 9:00 (případně do příjezdu řevnické party) Gábi H. v horní hale u lega.
– v 15:00 sraz na Hlaváku u lega. Odjezd vlakem s Gábi D.a Luckou v 15:18, příjezd na nádraží Řevnice v 15:54.

STŘEDA – Sokolíci (putovka)

Ve středu jedeme vláčkem do Osova a vystoupáme na Studený vrch. Se Sokolíky poprvé. Zpět pojedeme zřejmě autobusem až do Řevnic. Prosíme děti nad šest let o jízdenky až do Osova. (budeme přestupovat v Zadní Třebani). Sraz opět na peróně řevnického nádraží – směr Beroun a nástup do vlaku v 8:24. Svoz zajištuje Petr a Míša

ČTVRTEK – Vážky

Minule jsme se místo barvení látky v týpí raději vyhřívali na sluníčku. Byla to jarní paráda! Úkol vyzdobit si látkové pytlíčky nám ale zůstává. Dnes budeme s Vážkami motat a vázat, abychom pytlíky na bylinky měli připravené na výlet za podbělem do Bubovic.
Zazpíváme si s kytarou a košíkem rytmických nástrojů a začneme se chystat na rozloučení se Zimou čili slavnost Morany.

PÁTEK – Veverky

Veverky se jako vždy propojí v ranním kroužku a vykročí na procházku do probouzejícího se lesa. Kromě pozorování se pustíme i do dynamičtějších pohybových aktivit. Nechme se překvapit, jaké disciplíny nám Milan připraví. Lekce rozdělávání ohně, hledání suchých větví, moudrého přikládání a opékání svačin jsou milou samozřejmostí. Také budeme ořezávat klacíky a proutky, možná si navlékneme náhrdelník ze svídy krvavé. Kdo má kulatý opinel (s pojistkou) a zvládá základy práce s nožem, ať si ho tentokrát přibalí.

Blížící se akce:

Obecné informace:

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení

Napsat komentář