Rozvrh pro školku v týdnu 26.2. – 1.3.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 26/02/2024 - 01/03/2024
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Po jarních prázdninách se přivítáme obhlídkou zázemí a pozorováním známek jara. Posdílíme, co kdo zažil v týdnu volna. Na procházce nasbíráme první letošní bylinky plné síly: kopřivy, podběl, jahodník atd. Budeme vyhlížet i ostatní nejedlá kvítka a poslouchat jarní koncerty ptactva. Začneme si prozpěvovat písničky o paní Moreně a ladit se polehounku na slavnost. Předškoláky navíc čekají jejich speciální úkoly.

ÚTERÝ – Lišky 

Po prázdninách se pěkně protáhneme, sdílet budeme co kdo zažil a jak se měl.. Čeká nás předjarní tvoření z větviček buksusu. Také se podíváme, jak je na tom naše keramická hlína – pustíme se do práce s ní. Předškolácké úkoly v jurtě.

Více PŘEDŠKOLÁCKÁ TABULKA DOVEDNOSTÍ

STŘEDA – Volavky

Dnes je den, kdy je ZeMě otevřená novým kamarádům. Třeba se někdo přijde podívat na návštěvu..?! Budeme zpívat písničky, některé už o blížící se slavnosti Vynášení Morany.. S předškoláky v jurtě budeme pracovat na úkoly, pustíme se do keramiky a tvoření s hlínou.

ČTVRTEK – Vážky

Na jaře bude mít naše čtvrteční parta hnízdo v zázemí. Rádi mezi sebou totiž uvítáme nové přírůstky, letošní nováčky. Místní přebírá Španďa mezi 8:30 a 9h za brankou ZeMě, Lucka s pražskými se brzy přidají. Den bude probíhat jako ostatní školkové dny. Čeká nás ranní kroužek, procházka lesem, oběd v zázemí, odpolední odpočinek a čas na písničku či tvoření. Vyzvedávka též v klasickém čase t.j. do 16h v naší vlídné základně.

PÁTEK – Veverky

Čeká nás další den v lese, v týpí a předškoláci budou i v jurtě. Veverky
budou lézt po stromech, někteří hledat poklady pod zemí.

Další informace:

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA ZDE:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář