Rozvrh pro školku v týdnu 23. – 27.10.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 23/10/2023 - 27/10/2023
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Potkáme se u ohýnku, zazpíváme podzimní písničky a po ranním vyladění v kruhu se vydáme do lesa. Uvidíme, kam nás to zavolá.
Předškoláky čekají nejnáročnější úkoly v rámci společné přípravy dobrot.
Vlčátka budou louskat oříšky, které minule naklátil Milan, dlabat jablíčka a dusit je v troubě. Možná stihnou zamotat a upéct i jablečný závin.

ÚTERÝ – Lišky 

S koncem měsíce října se už tradičně věnujeme povídání si o naší rodině a předcích. Budeme zpívat i všechny ty dušičkové písničky, nové děti je ještě neznají a slavnost je za dveřmi. Chybět nebude procházka podzimním lesem a hry v přírodě a s přírodninami.
Zaměříme se na barevné listy za pomoci předškoláků je pak budeme máčet do včelího vosky, aby se nám uchovali. Taky jste zvědaví, zda to půjde?
Pozor! příště budeme tvořit s předškoláky rodinný strom – pozor! posbírejte do 31.10. zkopírované fotografie vaší rodiny!

STŘEDA – Volavky

Máme už od posledně spadeno na spadané plody – kaštany a žaludy, proto se vydáme na jejich sběr a budeme si s nimi poté hrát a vyrábět. Kaštany rostou kousek u hřiště, takže nás nemine trochu si na něm pohrát. Po obědě budeme zpívat u ohýnku i spolu se školáky dušičkové písničky, protože přesně za týden nás čeká slavnost!

ČTVRTEK, PÁTEK: prázdniny, školka uzavřena

Další informace:

Více o předškolní koncepci naleznete zde:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář