Rozvrh pro školku v týdnu 22. – 26.1.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 22/01/2024 - 26/01/2024
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Milan už je zdravý, na Vlčata se tedy těší silný tandem našich nejzkušenějších: Petr V. & Milan. Ohýnek a opékačka, procházka lesem i pohoda při vyprávění v týpí. Bude veselo.

ÚTERÝ – Lišky 

Rtuť teploměru už začíná vylézat nad nulu, bruslařský výlet do Tůní si asi nezopakujeme. Sledujte nicméně aktuální zprávy přes WhatsApp. Jsme v masopustním období, pějeme a rytmizujeme s nástroji o 106. Vytvoříme set nových lžičkových chrastítek, aby nám to o Masopustu pořádně znělo. Pokud máte doma zbytky včelího vosku, pošlete do školky, blíží se Hromnice, v dalším týdnu budeme vytvářet svíčky hromničky. Předškoláckou práci v jurtě si partička nejstarších užije s Gábi. Výzvy zaručeny.

STŘEDA – Volavky

Budeme si dál zpívat masopustní hity. Určitě nás čeká předškolácké tvoření, mladší pak povídání a zpívání u ohýnku v týpí. Na procházce před obědem se bude hodit opečená sváča na ohni v lese.

ČTVRTEK – Vážky

Strážný vrch jsme před časem vyměnili za krásy zamrzlé Berounky, tento týden už kempík pod Strážným dobudeme. Sejdeme se mezi 8:20 a půl devátou na nádraží v Řevnicích, vracíme se tamtéž v 15:30. Trampský oběd s láskou chystá Lucka.

PÁTEK – Veverky

Veverky jsou krásná partička milující zimní radovánky. Dopoledne nás čeká výpravička po okolí – směr nám určí počasí. Odpoledne kontrola krmítek a předškolácké tvoření v zázemí.

Další informace:

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA ZDE:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář