Rozvrh pro školku v týdnu 19.-23.6.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 19/06/2023 - 23/06/2023
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ

POZOR! V pondělí se chystáme k Berounce. Přijďte proto včas, tj. do 9h ráno. Hned, jak přijede Milan s pražskými dětmi, vyrazíme k řece. Dejte dětem větší svačinu. Na oběd se sice vrátíme do zázemí, ale až na 14. hodinu. Po obědě si možná stihneme říci nějakou vodní nebo vodnickou pohádku, ale na tvoření tentokrát čas nebude.

ÚTERÝ – Laně a jeleni (předškoláci)

V krásném letním dni se sejdeme jako rytíři a sličné panny, vsedneme na vyrobené (hobby) koně, vybavíme se zbrojí nebo ozdobíme šátečky a věnci, abychom pak společně mohli nacvičovat lidovou pohybově-taneční hru na žalmana.
„Jede jede pan Jan, jede jede žalman, jede jede celé naše rytířstvo.“
V poobědové pauzičce se dostaneme také k deníkům, zejména jejich červnové kapitole. A nejspíš pomůžeme Španďovi vybrousit koláčky z dubu či modřínu na závěrečnou slavnost.

STŘEDA – Rafty

ČTVRTEK – Vážky

Poslední vážčí let před prázdninami, v kompletní sestavě – i se Španďou. Budeme se nejspíš držet ve stínu, po dni na raftech u Berounky. Pohodová procházka nás zavede kolem lesních jahůdek na nějaké parádní místečko ke hrám. Odpoledne budeme v cípu lesa tvořit.
Možná zvládneme naporcovat spoustu citrónů a naložit si lipový květ do lázně na další den.

PÁTEK – Veverky

S Veverkami si užijeme další letní den v lese. Máme nachystáno hned několik zajímavých tvořivých projektů. Některý z nich vytáhneme podle počasí a nálady ve smečce… uvidíme, kam nás zavede.
Každopádně se vrátíme k poraženému modřínu a podíváme se mu na zoubek. Budeme opracovávat a porcovat kmen, nosit dřevo a dál ho řezat a brousit.

Blížící se akce:

  • Slavnost konce šk.roku
  • Letní tábory

Obecné informace:

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Napsat komentář