Rozvrh pro školku v týdnu 17.-21.4.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 17/04/2023 - 21/04/2023
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Dopoledne půjdeme na procházku do lesa, k potoku nebo na palouček. Uvidíme podle počasí. Před odchodem do lesa a kolem oběda budeme tvořit dvě narozeninové knížky: kromě Milana s námi narozeniny oslaví ještě Alex!

ÚTERÝ – Laně a jeleni (předškoláci)

Čeká nás velká žabí výprava do Tůní v Letech. Minule jsme si povídali o žabkách, jak se rodí a co baští, tak se na ně půjdeme podívat. Připomeneme si koloběh vody, který jsme si malovali. Vycházet i vracet se budeme do zázemí, jen oběd budeme mít krapet později. Dobré botky s sebou.

STŘEDA – Sokolíci (putovka)

Tradiční jarní žlutá výprava – za hlaváčkem jarním, vzácným kvítkem, který právě svítí v Krasu. Pojedeme vlakem do Srbska a strávíme den na Chlumu.
Možná si uděláme i ohýnek. Můžete dát dětem něco na opékání. Doporučujeme si obléct něco žlutého, máte-li. Děti nad šest let prosím zpáteční jízdenku do Srbska.

ČTVRTEK – Vážky

Po setkání v ranním kruhu se vydáme vzhůru do lesa pozorovat, co nového zas rozkvetlo, kterému stromu vyrašily nově listy a vůbec jak se příroda s jarem probouzí.
Na paloučku si u ohně opečeme svačinu, pohrajeme si a půjdeme na oběd.
Odpoledne v zázemí si kromě hraní taky něco nakreslíme a kdo bude chtít, může si v týpí odpočinout a třeba zazpívat.

PÁTEK – Veverky

Zatím se zdá, že po minulé celodenní sprše si zase užijeme trochu sluníčka. Budeme se věnovat záhonkům na naší zahrádce ZeMě. Také si vytvoříme hádka nebo ještěrku, aby nám připomněli, že už brzy t.j. na svatého Jiří vylézají hadi, štíři…
Jestli bude sucho, nasbíráme bylinky a provětráme slacklinu!

Blížící se akce:

Obecné informace:

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Napsat komentář