Rozvrh pro školku v týdnu 15. – 19.1.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 15/01/2024 - 19/01/2024
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Místo Lucky, která je na horách, půjde dnes s Vlčátky Petr Vohryzka. Dobré počasí objednáno, skvělá zábava s našimi ostřílenými bardy zaručena. Vlčí smečka se vydá podle chuti vzhůru do lesa a nebo k potůčku za ledovými krásami. V týpí odpoledne ohýnek, práce s nožem pro starší a pro všechny odpočinek a vyprávění.

ÚTERÝ – Lišky 

Zima čaruje a tak je na co se koukat. Posledně jsme si vytvořili hvězdičky a některé i zalaminovali, taky jsme vyráběly ozdoby z ledu – podíváme se, kolik jich zbylo a jak se proměnily. Vzpomeneme si na ptáčky a vyrobíme jim něco do zobáčku na posilněnou.. Projdeme se zimním lesem, u ohýnku už masopustní písně zazpíváme, vždyť je za dveřmi. Nechybět bude předškolácká práce s emočními kartami. Gábi namísto Lucky doprovodí Petr Vohryzka, který s dětmi také pojede vlakem.

STŘEDA – Volavky

Čeká nás další krásný, zimní den. Přivítáme se už masopustními písničkami.., třebas;
Měl jsem myšku tanečnici,
tancovala po světnici.
Byla černá i bílá, každému se líbila.
A protože za Gábi jde se Španďou Eliška, nebude chybět ani pořádný myší taneček. A taky lesní radovánky, ohýnek a speciální úkol pro předškoláky.

ČTVRTEK – Vážky

Místo Lucky bude Petr Vohryzka. Děti ho znají, byl za Honzu v prosinci.
Plán je jet do Srbska a jít se kochat na zamrzlé vodopády v Císařské rokli a na Kodě.
Ale předpověď je zatím nejistá, včera ještě slibovala celodenní mírný mráz a sněžení a dnes zase nad nulou a déšť. Proto si necháme otevřená zadní vrátka pro změnu podle aktuálního počasí.
Bezpečně budeme vědět ve středu večer a upřesníme plán na whatsAppu. Pokud by bylo extrémně nevlídno, můžeme zůstat i v Řevnicích a třeba se jít i schovat a ohřát k ohni do týpí v zázemí.
Každopádně se sejdeme na nádraží v 8.15 na peróně se Španďou, Růžou a Mardžou a přistoupíme do vlaku k Pražákům a Petrovi, který je přiveze.
Návrat vlakem v 15.33 do Řevnic.
Oběd připraví pejsci.

PÁTEK – Veverky

Veverky si dnes pohrají v lese, třeba dorazí i k Babskému potůčku, v zázemí čeká předškoláky tvoření – přichystáme ptáčkům pochoutku tolik potřebnou v těchto mrazivých dnech.

Další informace:

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA ZDE:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář