Rozvrh pro školku v týdnu 11.-15.9.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 11/09/2023 - 15/09/2023
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Vypadá to, že Vlčata čeká další horký den. Po ranním zpívání se vydáme do stínu lesa, možná zas k potůčku jinou nenáročnou cestou, možná do vlahé rokle. Budeme se ještě lépe navzájem poznávat, stmelovat a propojovat. Pohrajeme si v lese a vyzdobíme naši novou vlajku Vlků.
Po obědě v zázemí budeme odpočívat a poslouchat pohádku na dece s Milanem nebo budeme pracovat na předškoláckých úkolech s Luckou.
V závěru dne se opět spojíme a povyprávíme si, co kdo zažil, objevil, vyzkoušel či vytvořil.

ÚTERÝ – Lišky 

Setkáme se v ranním kruhu, přivítáme, zazpíváme a vydáme se v les, kde si budeme hrát a uzlovat a poznávat se navzájem. Připomeneme si pravidla. Před obědem si namalujeme naší Liščí vlajku. Po obědě se rozdělíme na předškoláky a menší liščátka. S liščátky si povíme pohádku a vydechneme.

Předškoláci: hra s písmenky, ze kterých jsou složena naše jména

STŘEDA – Volavky

Volavky rády zpívají, to se ví. A my se učíme novou písničku před obědem:
Kdo chce rád být
stačí s málem
A kdo rád je
ten je králem
V lese se zase o něco lépe poznáme při hře i pozorování.. Po obědě se rozdělíme na předškoláky a menší volavky. S malými ptáčaty si povíme pohádku a vydechneme.

Předškoláci: hra s písmenky, ze kterých jsou složena naše jména

ČTVRTEK – Vážky

První výprava Vážek vedla v horkém dni podle Berounky. Užili jsme si koupání, džungli a sluníčko. Ve středu by mělo řádně sprchnout, a tak se půjdeme podívat na říčku Kejnou a další potůčky den poté, tedy ve čtvrtek. Brodění vodou, cákání a občasné namočení je dost pravděpodobné. Zvažte, zda vaše děti více ocení holiny nebo sandále naboso.
Oběd pro všechny nachystá Lucka.
S sebou: prostorný batůžek, láhev s vodou, svačina, miska/krabička a lžíce, podsedák, náhradní oblečení (stačí např. spodky, kalhoty či legíny), dle počasí mikina, pláštěnka
Sraz místních ráno: 8:30 nádraží Řevnice
Vyzvednutí odpoledne: 15:25-15:40 tamtéž

PÁTEK – Veverky

V pondělí ráno se sejdeme v zázemí. Po ranním přivítání vyrazíme do lesa, kde si budeme hrát a pozorovat les. Po obědě v zázemí si přečteme pohádku, a budeme mít narozeninovou oslavu. Během dne budeme hrát seznamovací hry, s předškoláky se budeme věnovat podzimním plodům.

Další informace:

Více o předškolní koncepci naleznete zde:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Napsat komentář