Rozvrh pro školku v týdnu 11. – 15.12.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 11/12/2023 - 15/12/2023
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Čeká nás obleva a návrat bláta. Ráno nejspíš budeme se Španďou pokládat cestičky z úplně nových pytlů od kafe, jupí! (Terezko, díky za ně.) Na verandě nebo v jurtě nakreslíme listy do narozeninové knížky vlčka Františka. Po ranním kroužku a protažení se vydáme na cestu lesem. Půjdeme jehličím, abychom se co nejméně zmáčeli, přesto bude tentokrát důležitá dobrá výbava. Odpoledne si užijeme s Františkovou rodinou oslavu jeho čtvrtých narozenin. Přivoláme skřítka, zazpíváme si a dozvíme se, jak to s naším Frantou bylo pěkně od začátku.

ÚTERÝ – Lišky 

Advent se překlopil do své druhé poloviny, Lišky mají poslední příležitost nachystat výrobky na řevnický adventní trh. Budeme pracovat s akrylovými barvami a také zdobit ubrouskovou technikou. Vzpomeňte na to, prosím, při oblékání dětí. Bude moc fajn, když pod bundičkou vykoukne vrstva, které nevadí umazání barvami.
Ani kratší procházka lesem, hraní a zpívání koled nás nemine!

STŘEDA – Volavky

Volalavky tralala zpívají si koledy a zkouší na besídku vánoční, tak se těšte! Zpíváme si v lese a taky u ohýnku v týpí a zkrátka všude. Snad zbude i čas na menší adventní tvoření – sobotní trhy se blíží!
Za Gábi, která je v pondělním Klubíčku jde Eliška.

ČTVRTEK – Vážky

Sejdeme se na nádraží v Řevnicích v 8.25. Spojíme se s přespolními a vyrazíme vzhůru do lesa.
Podle počasí dojdeme, kam dojdeme. Ve hře je Strážný vrch a trampský kemp u něj, ale pokud bude nečas, cestu přizpůsobíme.
Oběd připraví Španďa.
Odpoledne skončíme opět na řevnickém nádraží v 15.30.

PÁTEK – Veverky

V pátek si budeme dál povídat o adventu, Vánocích, spící zimní přírodě. Desi už je zdravá, zkusíme ještě vyrobit příspěvky na vánoční jarmark. Pokud zvládneme výrobu rychle, s předškoláky ještě navážeme na naše procvičování předmatematických dovedností, budeme procvičovat jemnou motoriku – prstíčky, mluvidla.

Změna programu vyhrazena.

Další informace:

Prosíme pozor, v ZeMi se objevili roupi. Budeme proto dbát na zvýšenou hygienu před každým stravováním. Doporučujeme obědové misky a lžičky vždy umývat v myčce či horké vodě. V zázemí budou používány jednorázové, papírové utěrky a desinfekční mýdlo. Společné umývání mističek dětmi bude dočasně přerušeno.

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA ZDE:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

  • Vánoční besídka 21.12.

Napsat komentář