Rozvrh pro lesní klub v týdnu 25. – 29.3.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 25/03/2024 - 29/03/2024
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Do Pomlázky zbývá přesně týden, naše úplňkové vlčí pondělí se ponese v duchu nadcházejících Velikonoc. Hned ráno zaděláme těsto a necháme si ho v teple jurty nad kamínky vykynout. Budeme péct velikonoční mazance. Ozdobíme je loupanými mandlemi, potřeme vajíčkem a po obědě upečeme. Procházka nás zavede na jedno z našich krásných míst. Po svačince bude čas na hrátky s uzlovačkou, míčem, kuličkami a vším, co nám nabídne příroda.
Předškoláky čeká popis děje a řazení podle logických souvislostí. Zkusíme to tentokrát venku.

ÚTERÝ – Lišky 

Pustíme se do tradičních velikonočních příprav. Budeme barvit vajíčka přírodními barvami, předškoláci si z vrbových proutků spletou copánek, čili jednoduchou pomlázku. Pošlete nám prosím CIBULOVÉ SLUPKY, tento vzácný artikl moc rádi využijeme. Den proběhne v obvyklém rytmu. Čeká nás ranní kroužek, muzicírování, procházka lesem i volná hra a zábava v čerstvě navezeném písku v srdci zázemí.

Více PŘEDŠKOLÁCKÁ TABULKA DOVEDNOSTÍ

STŘEDA – Volavky

Jako vždycky se sejdeme v týpí, pokud bude potřeba u ohýnku, a po příchodu pražských máme chvilku na hru a potom nás čeká divadlo. Přijede principál Pepino s kočovným divadlem. Po obědě zkusíme předškoláky trochu zaúkolovat a určitě bude prostor pro volnou hru v rokli nebo na písku.

ČTVRTEK – Vážky

volno

PÁTEK – Veverky

Další informace:

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA ZDE:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář