Rozvrh pro lesní klub v týdnu 22. – 26.4.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 22/04/2024 - 26/04/2024
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Země, tedy naše modrá planeta, slaví narozeniny! To bude naším tématem v bloku pro předškoláky i při výtvarných aktivitách. Na procházku s sebou vezmeme pytel na odpadky. Potkáme-li plasty, kovy, sklo, odlehčíme naší přírodě tím, že je posbíráme. Naučíme se to dělat bezpečně. Přibalte dětem pracovní rukavice, máte-li.

ÚTERÝ – Lišky 

Čas ranních ohýnků v týpí ještě neskončil, některá Liščata si ráda ohřejí prstíky i svačinu. Potkáme se tedy v týpí, přivítáme všechny kamarády a zazpíváme si v ranním kroužku. S předškoláky se vrátíme k povídání o vodě, studánkách a studánkové víle. Vytvarujeme z kousku hlíny studánkovou vílu podle fantazie. Když bude na keramickou práci příliš chladno, budeme malovat obrázek Země, jak jinak než dobře naředěnou hlínou.

Více PŘEDŠKOLÁCKÁ TABULKA DOVEDNOSTÍ

STŘEDA – Volavky

Běhěm dopoledního tvoření předškoláků se mladší budou vyhřívat v týpí u ohýnku a pak si vyrazíme na procházku do lesa. Vzhledem k tomu, že se vrátilo normální dubnové počasí, budeme určitě dělat pořádný oheň, takže opékací svačinka vítězí.
Po obědě si budeme zpívat jarní písně a komu bude venku zima, určitě se bude moci ohřát opět u ohýnku v týpí.

ČTVRTEK – Vážky

Podle počasí si uděláme menší nebo větší procházku v okolních lesích. Určitě oheň, spousta her a zpívání.. Pokud nebude mokro, tak snad konečně nasbíráme nějaké ty jarní byliny na nasušení. Minulé dva týdny bylo vždy po dešti. Tak uvidíme.

PÁTEK – Veverky

Ponese se už v předmájkové náladě. Půjdeme vyhlédnout tu pravou Májku a naplánujeme si slavnost. Zazpíváme si i něco vyrobíme. Budeme dnes slavit 5.narozeniny Alexe. Odpoledne přijde Eva a přinese muffiny.

Další informace:

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA ZDE:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář