Rozvrh pro lesní klub v týdnu 20. – 24.5.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 20/05/2024 - 24/05/2024
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

O Vlčata se tentokrát postará dvojka průvodců Eva a Milan. Potkáme se v zázemí, zavyjem na pozdrav v ranním kroužku…haúú! Po krátké občerstvovací chvilce vyrazíme do lesa. Možná se zas okružní cestou vypravíme k Babskému potůčku. Cestou by už mohly červenat sladké lesní jahůdky. Budeme si na nich trénovat zrakové rozlišování (vtip) a tříbit chuťové pohárky. Na pěkném místě se usadíme a budeme si dle libosti hrát. Nerozhodným nabídneme uzlování, přihrávky s míčem nebo třeba cvrnkání kuliček po kuličkové dráze. Odpoledne výtvarno a s nejmenšími vyprávění ve stínu na dece.

ÚTERÝ – Lišky 

Lucka s Gábi jsou na výpravě na Sněžku, a tak oba dny ve školce bude Španďa a Eva.
Budeme se toulat po okolních lesích, sbírat zralé jahody a sem tam už i borůvky, a třeba bezové květy na čajík po obědě. Každopádně ohýnek, hry, uzlování, zpívání s kytarou a kdo ví, co nás ještě potká.

Více PŘEDŠKOLÁCKÁ TABULKA DOVEDNOSTÍ

STŘEDA – Volavky

Podle počasí se budeme toulat lesem nebo hřát u ohýnku. Za deště i v týpí. Budeme zpívat, malovat a tvořit.
Májový deštík
v chůzi si šeptají
paraplíčko a pršiplášť
                          Bašó

ČTVRTEK – Vážky

Vážky se vypraví za ještěrkami na Krásnou stráň, botanicky i zoologicky  zajímavou přírodní lokalitu mezi Vonoklasy a Karlíkem. Místní děti bude vyhlížet Španďa na nádraží v Řevnicích od 8:20, společně pak nastoupí v 8:33 do vlaku směr Dobřichovice. Pražské děti si mezitím vyzvedne v Dobřichovicích Lucka.
Partička přejde dobřichovickou lávku, prokličkuje zástavbou a vystoupá zarostlým svahem na hřebínek a vyhlídky. Podle nálady a situace si nahoře uděláme pěkný okruh a slupneme oběd. Pozdravíme ještěrky, dravce, motýly.  V závěru dne seběhneme zpátky do Dobřichovic. Místní děti čekejte na řevnickém nádraží mezi půl čtvrtou a čtvrtou, předpokládaný příjezd vlaku v 15:33.
Oběd připraví Lucka.

PÁTEK – Veverky

Dnes si uděláme krásný odpočinkový den. Žádná oslava, žádný velký výlet. Budeme po přespávačce. S předškoláky si připomeneme Karla IV.

Další informace:

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA ZDE:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář