Rozvrh pro lesní klub v týdnu 17. – 21.6.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 17/06/2024 - 21/06/2024
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Vlčata se pustí do sběru bylinek. Na naší louce natrháme řebříček, podél cest se podíváme po třezalce. Budeme také určovat a sbírat houby. Ve školce nám chybí malý košíček s uchem, kulatý nebo hranatý, podobný jako se používá na jahody. Kdybyste mohli nějaký šikovný kousek postrádat, rádi se ho ujmeme!

ÚTERÝ – Lišky 

úterý nás čekají červnové radosti s Gábi a Luckou. Budeme tvořit, inspirování přírodou kolem nás, vyrazíme do lesa s uzlovačkami a míčky a kuličkami. Nebude chybět předškolácké cvičení a písně s kytarou – jarní a slunovratné.

Více PŘEDŠKOLÁCKÁ TABULKA DOVEDNOSTÍ

STŘEDA – Volavky

Dnes nás se Španďou a Gábi čeká opět práce se dřevem. Tentokrát na kulatinách. Nařežeme, zbrousíme a připravíme pro malbu. Kdo na ně bude malovat? Všichni, kdo se se ZeMí už brzy rozloučí a pošlapou dál. Jejich kulatina pak bude viset na maringotce jako připomínka. A taky jako klíč, protože ZeMě se neopouští úplně, ZeMě bude navždy jejich i naším domovem. Zazpíváme písně s kytarou – jarní a slunovratové v lese či na louce.

ČTVRTEK – Vážky

Milé Vážky, tentokrát se těšte na výlet a mnohá zastavení při černolické borůvkové stezce. Půjdeme z Černolic do Řevnic, cestou budeme sbírat jahody, houby a hlavně borůvky. Oběd si dáme u Šraňku nebo až na Výskocích; nachystá ho Lucka. Obědové mističky či krabičky s sebou!
Pro přespávače, pražské i místní: Věci na přespávačku t.j. spacák, karimatku, pyžamko a hygienu, jedno spodní prádlo navíc, sbalte do velkého batohu, který děti nebudou mít na čtvrteční putování s sebou, ale počká na ně v zázemí. Jídlo na páteční snídani/sváču dejte buď zvlášť nebo navrch batohu. Oboje dětem hned od nádraží odvezeme autem a uložíme v jurtě.
Sraz ráno pro místní: 8:30 nádraží Řevnice, 8:43 odjezd vlakem do Dobřichovic. Pokud nestihnete, předejte nám dítě rovnou na zastávce autobusu č 448 naproti nádraží v Dobřichovicích. Nastupujeme do něj v 9:26
Odpolední vyzvednutí nepřespávajících: 15:30 nádraží Řevnice
Mrkněte prosím ještě v průběhu týdne na počasí, zkontrolujte Whats App skupinky, jestli nedošlo ke změně. Budeme předpověď sledovat a vyšleme upřesnění, ať máme případně i pláštěnky, pevné boty a jsme na přespávačku dobře vybavení a suší.
Bude zrovna astronomický Slunovrat (ve 22:51).

PÁTEK – Veverky

Většina dětí bude po chlapácké přespávačce se Špaňdou a Milanem. Míša bude od 8:30 v zázemí, kde bude očekávat partu z lesa a Majda přiveze děti z Prahy.
Den přizpůsobíme kondici dětí.
Odpoledne oslavíme 6. narozeniny Violetky!

Další informace:

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA ZDE:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář