Rozvrh pro lesní klub v týdnu 13. – 17.5.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 13/05/2024 - 17/05/2024
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Vlčata si užijí další krásný slunečný den v lese a na louce. Lucku zastoupí Monika Černošková, naše školní průvodkyně. Monika ráno přebere děti v zázemí, zatímco Milan přiveze pražské. Po společném ranním kroužku se smečka vydá na procházku do lesa. Procvičíme obratnost při zdolávání Milanovy lanové dráhy a možná najdeme vhodné místo pro natažení slackline. Odpoledne čeká Vlčky vyprávění ve stínu na dece a pro zájemce jarní tvoření.

ÚTERÝ – Lišky 

Ke Španďovi se tentokrát místo Gábi přidá průvodkyně Evička Málková. Budou se společně s dětmi zabývat uzly, budou je zkoumat a vázat v lese. Tvořit se bude z lístků květin, vodovými barvami v zázemí. S předškoláky si povíme o stromech, máme na to pracovní karty.

Více PŘEDŠKOLÁCKÁ TABULKA DOVEDNOSTÍ

STŘEDA – Volavky

Kytičky teď kvetou a voní, čeká nás další květinové tvoření. Nebude chybět výlet do lesa. S předškoláky budeme pokračovat v poznávání stromů, máme na to pracovní karty. V malé jurtě si vše zaznamenáme do sešitů.

ČTVRTEK – Vážky

Vzhledem k dešťové předpovědi budeme mít základnu v zázemí ZeMě a pravděpodobně si tam dáme i oběd. Ráno přebírá místní děti Španďa; Lucka přivede Pražáky. Rozděláme ohýnek, zazpíváme si. Podle možností se vydáme do okolí, jakmile bude v dešti nějaké okýnko. Sledujte prosím WhatsApp skupiny, během středy bude jasno ohledně obědu a putování.
„Májová vlážička, naroste travička. Májový deštíček, napadá chlebíček.“

PÁTEK – Veverky

Dnes se vypravíme na Karlštejn. Od naší velké krádeže narozeninových klenotů si slibujeme výpravu do sídla českých králů, které máme za rohem a z mnoha našich vyhlídek (i z paloučku) na něj koukáme.
Informace pro místní děti: sraz na nádraží Řevnice v 8:15. Přiskočíme do vlaku za Milanem a pražskou partičkou a pojedeme dál. Dětem dost tekutin na celý den. O oběd se postaráme s Milanem, bude to zřejmě piknik na louce nahoře nad hradem.
Půjdeme zpět do Třebaně na vlak. Příjezd na nádraží Řevnice v 15:33 – Míša vystoupí a počká s dětmi. Milan pojede na Prahu.

Další informace:

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA ZDE:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář