Rozvrh pro lesní klub v týdnu 11 – 15.3.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 11/03/2024 - 15/03/2024
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

Země se probouzí, rostlinky raší, brzy přijde čas setí a sázení. Vytvoříme si tedy zápich do květináčku. Předškoláci budou potřebovat zavírací nůž Opinel s kulatou špičkou a pojistkou. Zopakujeme si pravidla bezpečnosti a naučíme se základy práce s nožem při opracovávání a zdobení proutku s měkkou kůrou.

ÚTERÝ – Lišky 

Dnes nás čeká narozeninová oslava Mariánky. Namalujeme jí narozeninovou knížku a po obědě zavoláme skřítka.. Když bude dobré počasí na tvoření venku, budeme opět pracovat s keramickou hlínou. Možná nás ale zima ještě zažene k ohni do týpí a předškoláčky do jurty.

Více PŘEDŠKOLÁCKÁ TABULKA DOVEDNOSTÍ

STŘEDA – Volavky

Volavky moc rádi zpívají, to už se dávno ví. Proto i my budeme zpívat všechny jarní i studánkové písničky. Ať už u ohýnku v týpí nebo v lese. Příroda už se krásně probouzí, budeme zkoumat, co se pomal ale jistě zelená. Že už by to dalo na nějaký ten jarní čajík? S předškoláky budeme pracovat dopoledne do jejich sešitů. Podíváme se také do Slabikáře práce se dřevem, na jakém projektu bychom mohli společně začít pracovat…

ČTVRTEK – Vážky

Setkáme se mezi 8:30 –  9:00 v zázemí se Španďou; Lucka přivede od nádraží pražské. Hned vyrazíme na průzkumnou výpravu na vytipovaná místa, kde nasbíráme šnečí ulity. K čemu budou? Morana potřebuje nejen pěkný šat, ale i krásné korále. Potkáme-li podběl či mladé kopřivy, uvaříme si odpoledne v zázemí lahodný jarní čaj. Budeme zpívat, pilovat v ulitách malé dírky a navlékat je na provázek. Rozloučíme se odpoledne mezi 15:15 a 16h v zázemí.

PÁTEK – Veverky

Čeká nás další krásný den v lese i v zázemí. Veverky rády lezou po stromech, visí dolů z hrazdy, dělají kotrmelce, a kočkují se. Milan uvažuje o nějakém novém bezpečném prvku pro jejich hrátky. Možná se porozhlédneme po vhodném místě a materiálu.
Dopoledne práce s předškoláky, odpoledne společné tvoření.

Další informace:

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA ZDE:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář