Rozvrh pro lesní klub v týdnu 1. – 5.4.

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 01/04/2024 - 05/04/2024
Celý den

Kategorie


PONDĚLÍ – Vlčata 

VOLNO

ÚTERÝ – Lišky 

Po Velikonocích budeme veselo, ještě stále můžeme zpívat jarní písně, třebas i říkanky a to také o vodě, která nám taje a postupně stéká dolů z hor.. Pustíme se do dalšího tvoření z keramické hlíny, pokud nám to počasí dovolí.  Předškoláci dostanou svůj extra úkol – pracujeme současně do malých, cestovních notýsků.

Více PŘEDŠKOLÁCKÁ TABULKA DOVEDNOSTÍ

STŘEDA – Volavky

Věnovat se budeme opět práci se dřevem, inspiraci bereme z knihy Slabikář práce se dřevem. Předškoláci pracují s nožíky, pochopitelně podle pravidel bezpečnosti, které tu máme. Menším dětem pomáháme se dřevem my, ale ještě je spousta prostoru na tvoření pomocí barev, vlny či filcu. Chybět nebude zpívání s kytarou a rytmika s chrastidly a dřívky. Po obědě výdech u pohádky pro všechny, kdo budou chtít spočinout.

ČTVRTEK – Vážky

Sraz budeme mít v zázemí jako ostatní školkové dny, odpoledne se rozloučíme tamtéž. Hned po ranním kroužku se vypravíme na procházku po okolí, užijeme si jarní smíšený les, nachytáme sluníčko na nezalesněných svazích. Možná vystoupáme na pěknou vyhlídku, jejíž jméno nebudu prozrazovat. Určitě zažijeme prima den ve společnosti kamarádů. Vyzdobíme vlajku Vážek a pověsíme si ji v týpí.

PÁTEK – Veverky

Těšíme se na Veverky, jejich skotačení v lese. Jako vždy dopoledne bude práce s předškoláky, pak vycházka po okolí – náš rádius se zvětšuje, koukněte do kroniky. A odpoledne máme v programu tvoření, hraní, stavění, jak je komu libo.

Další informace:

PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA ZDE:

Předškolní vzdělávání

Tabulka s cenou za pomůcky a učebnice pro předškoláky

PLATBY ZA POMŮCKY, UČEBNICE A PRACOVNÍ SEŠITY– podrobnosti v emailu.

  • Misky a lžíce s sebou
  • Vhodné a náhradní oblečení
  • Sáčky na poklady

Blížící se akce:

Napsat komentář