Příměstská letní školka Za pohádkou do lesa

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 18/07/2022 - 22/07/2022
Celý den

Kategorie


18.-22.7. 2022
Za pohádkou do lesa – O Smolíčkovi
Pohádkově – keramický příměstský tábor pro školkové děti 3 – 6 let
Cena: 4700 Kč
Průvodci týdne: Gábi Doubek, Lucka Millerová a hudební doprovod ve čtvrtek a pátek Michal Turek

Program: Klasické pohádky v sobě ukrývají hlubokou moudrost na mnoha úrovních. Říká se, že jsou potravou duše. My si jednu takovou během týdne zažijeme všemi smysly. Každý den zažijeme jednu její kvalitu, budeme si nejen vyprávět, ale také zpívat, malovat a tvořit z keramické hlíny. Pohádka s námi poputuje celý týden, lesem nebo podél řeky, jak se nám zrovínka bude chtít. Na závěr si ji společně zahrajeme – pro tátu, mámu, babičku, dědu, bráchu a nebo jen tak pro sebe a z radosti.

Jak se přihlásit:

  1. Zapište své dítě do přihlašovacího formuláře / pod heslem v rodičovské sekci (nebo na osobní vyžádání na leto.zeme@gmail.com) . Po vyplnění přihlašovacího formuláře Vám přijde potvrzení o přijetí či zpráva, že jste se stali náhradníky.
  2. Přijatí do 10ti dnů potvrdí svůj zájem platbou nevratné zálohy 1000 Kč. Tím bude oboustranně potvrzená rezervace na akci.
  3. Doplatek do plné výše ceny akce je třeba uhradit  nejpozději do 31.5. V případě, že dítě nebude moct ze závažných důvodů k docházce nastoupit, lze, po dohodě, za něj poslat náhradníka, pokud nějaký bude, jinak je platba nevratná.
  4. Pokud budou letní akce zrušeny z důvodu vládních opatření, VRACÍME UHRAZENÉ PLATBY zpět na Váš účet, necháme si pouze 200 Kč, jako administrativní poplatek.
  5. Platby zasílejte na účet číslo 2701146706/2010. V poznámce pro příjemce jméno dítěte / název letní akce.
    Variabilní symbol je Vaše telefonní číslo, které jste uvedli při vyplňování přihlašovacího formuláře.

Děkujeme a těšíme se s Vámi na léto!!!

Eliška Salay Kašparová
leto.zeme@gmail.com

Napsat komentář