Pondělní Vlčata

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 01/11/2021
Celý den

Kategorie


Pondělní Vlčata

PRŮVODCI: Desi Dimitrovová a Milan Pražák

Ahoj Vlčata! Už se na vás těšíme! 🙂 V pondělí ráno se opět sejdeme v zázemí. Po ranním přivítání se tentokrát v zázemí trochu zdržíme. V pondělí jsou totiž dušičky a v Anglii, Americe nebo v Irsku na dušičky slaví Helloween. A protože pondělní škola je škola angličtinová a ve škole budou mít Helloween, na chvíli se k nim přidáme. Vyřežeme si dýni, a když bude čas, společně si zatančíme v maskách. Až pak vyrazíme do lesa. Pondělní procházka lesem bude proto kratší. Na obídek se zase vrátíme do zázemí. Po obědě si přečteme pohádku a něco pěkného si vyrobíme. Podle času a nálady si vyrobíme něco dušičkově-helloweenské. 🙂 Program přizpůsobíme počasí, dětem a náladě. 🙂
S sebou: misku a lžíci, dobré oblečení podle počasí a plátěný sáček na poklady. Přidejte dětem nějakou VELMI jednoduchou masku ve formě šátku nebo čepice. Půjdeme přeci jen do lesa, ať nenosí nic těžkého, a nic, co by je omezovalo v pohybu.:-)
Prosba na rodiče:
Ranní kruh začíná v 9h, prosím, choďte s dětmi včas.
DOPLŇUJÍCÍ INFO:

V ZÁZEMÍ družina od 8:30 do 9:00 a od 15:30 do 16:00. (Desi)

O doprovázení více zde: https://www.zemezeme.cz/skolka/doprava/

ŠKOLKA ZeMě 2021/2022

Rodiče podepisují čestné prohlášení v první den docházky předají průvodci při předávání dítěte.
Do prostoru školky vstup rodičům povolen pouze v nutných případech. Vaše pejsky a telefony ponechejte prosím před vstupní bránou.
V zázemí je připravena dezinfekce na ruce po cestě vlakem.
Aktualizovaná opatření naleznete zde:
JÍDELNÍČEK naleznete ZDE
Vlastní lžíce a misky s sebou.

Napsat komentář