Oslava Hromnic – Imbolc s obřadem Potní chýše a Kakaovou ceremonií

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 02/02/2024 - 04/02/2024
Celý den

Kategorie


Oslava Hromnic – Imbolc s obřadem potní chýše a kakaovou ceremonií vedenou Veronikou Hynkovou

2.- 4.února 2024
V Řevnickém lesním chrámu s přespáním v jurtě, v zázemí ZeMě.
Milí příbuzní,
srdečně Vás zvu na tuto oslavu, která je dalším mezníkem v oslavách cyklu roku, kdy už se do tmy dere světlo. V tento čas je dobré se očistit a posílit po výživné temné době, kdy má převahu tma a s ní spojená energie.
Cítíte-li, že pro Vás období kolem slunovratu bylo náročnější období spojené se silnými procesy, přijďte se očistit, pomodlit a posílit do Medicínského kruhu. Tak to udělám i já.
Navíc budeme mít skvělou možnost se napít 2.2. 2024 medicinálního kakaa, které nám připraví Veronika Hynková (misteckoinspirace.cz). Provede nás i Mayskou astrologií a kosmologickým významem toho dne.
V tyto dny je již citelně znát, že se den prodlužuje. To s sebou nese dobrou sílu, inspiraci a podporu, jenž je vhodné následovat.
Čas mezi zimním slunovratem a Hromnicemi, je časem, kdy je třeba si chránit svou vnitřní Sílu a Světlo. V tento čas již znovuzrozené Slunce sílí a je cítit jeho přítomnost.
Je možnost jít jen v pátek 2.2. od 18h do 21h na kakaovou ceremonii za 450,- nebo jen na sobotu a neděli na Oslavu Hromnic s potní chýší za 2300,-, ale doporučuji vše dohromady.
Těšíme se na společné setkání u Dědečka Ohně.
Všichni moji příbuzní
Václav Fuego a Vlastík ohník

Napsat komentář