Vesmírný tábor

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 31/07/2022 - 05/08/2022
Celý den

Kategorie


31. 7. – 5. 8. 2022
Vesmírný tábor: Letím, letím hledat světy
pro děti 6 až -náct
Cena: 6200 Kč
Průvodci: Katy, Desi a Ondřej

Program:

Opravdový stanový tábor pro děti od šesti let, pět dní a pět nocí v zázemí ZeMě. Tentokrát se staneme součástí týmu kosmonautů, postavíme si raketu a poletíme hledat světy – v nás i mezi námi! Během týdne plného her, tvoření, pohybu, sebepoznání a soběstačnosti prozkoumáme planety, souhvězdí i vesmírné zákony, potkáme mimozemšťany a možná se s nimi trochu jinýma očima podíváme i na tu naši modrookou Zemi.

Budeme se učit od sebe navzájem, starší děti dostanou příležitost rozvíjet své vůdčí a organizační schopnosti. Všechny děti se budou podílet na chodu celého tábora včetně vaření.

Program začne v neděli 31.7. v 16h v zázemí ZeMě, v té době už by mělo být postavené naše stanové městečko, přijíždějte tedy cca od 15h, abychom se všichni včas zabydleli.

Program skončí v pátek 5.8. v 16h představením výsledků naší týdenní vesmírné expedice. Pak se pustíme do bourání stanů, úklidu tábořiště a zázemí, budeme rádi za každou dospělou ruku, která hned neprchne a přidá své síly k tomuto závěrečnému tažení.

Jak se přihlásit:

  1. Zapište své dítě do přihlašovacího formuláře / pod heslem v rodičovské sekci (nebo na osobní vyžádání na leto.zeme@gmail.com) . Po vyplnění přihlašovacího formuláře Vám přijde potvrzení o přijetí či zpráva, že jste se stali náhradníky.
  2. Přijatí do 10ti dnů potvrdí svůj zájem platbou nevratné zálohy 1000 Kč. Tím bude oboustranně potvrzená rezervace na akci.
  3. Doplatek do plné výše ceny akce je třeba uhradit  nejpozději do 31.5. V případě, že dítě nebude moct ze závažných důvodů k docházce nastoupit, lze, po dohodě, za něj poslat náhradníka, pokud nějaký bude, jinak je platba nevratná.
  4. Pokud budou letní akce zrušeny z důvodu vládních opatření, VRACÍME UHRAZENÉ PLATBY zpět na Váš účet, necháme si pouze 200 Kč, jako administrativní poplatek.
  5. Platby zasílejte na účet číslo 2701146706/2010. V poznámce pro příjemce jméno dítěte / název letní akce.
    Variabilní symbol je Vaše telefonní číslo, které jste uvedli při vyplňování přihlašovacího formuláře.

Děkujeme a těšíme se s Vámi na léto!!!

Eliška Salay Kašparová
leto.zeme@gmail.com

Napsat komentář