Léto na ZeMi – volná místa na opravdovém táboře

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 19/06/2022 - 30/06/2022
0:00

Kategorie


V létě 2022 realizujeme i svozy dětí z a do Prahy na Smíchovské nádraží!  

Letní akce jsou velmi vhodné k aklimatizaci nových dětí, které se k nám v září chystají nastoupit!

31.7. – 5.8. 2022

Vesmírný tábor: Letím, letím hledat světy

škola pro děti 6 – náct let.
Cena: 6200 Kč
Průvodci: Katy, Desi a pravděpodobně Španďa

Program: Opravdový stanový tábor pro děti od šesti let, pět dní a pět nocí v zázemí ZeMě. Tentokrát se staneme součástí týmu kosmonautů, postavíme si raketu a poletíme hledat světy – v nás i mezi námi! Během týdne plného her, tvoření, pohybu, sebepoznání a soběstačnosti prozkoumáme planety, souhvězdí i vesmírné zákony, potkáme mimozemšťany a možná se s nimi trochu jinýma očima podíváme i na tu naši modrookou Zemi.

Budeme se učit od sebe navzájem, starší děti dostanou příležitost rozvíjet své vůdčí a organizační schopnosti. Rodiče poprosíme o pomoc se stavěním a bouráním stanů v neděli a pátek odpoledne (cca 16h).

Přihlášení zde

Jak se přihlásit:

  1. Zapište své dítě do přihlašovacího formuláře. Po vyplnění přihlašovacího formuláře Vám přijde potvrzení o přijetí či zpráva, že jste se stali náhradníky.
  2. Přijatí do 10ti dnů potvrdí svůj zájem platbou nevratné zálohy 1000 Kč. Tím bude oboustranně potvrzená rezervace na akci.
  3. Doplatek do plné výše ceny akce je třeba uhradit  nejpozději do 30.6. V případě, že dítě nebude moct ze závažných důvodů k docházce nastoupit, lze, po dohodě, za něj poslat náhradníka, pokud nějaký bude, jinak je platba nevratná.
  4. Pokud budou letní akce zrušeny z důvodu vládních opatření, VRACÍME UHRAZENÉ PLATBY zpět na Váš účet, necháme si pouze 200 Kč, jako administrativní poplatek.
  5. Platby zasílejte na účet číslo 2701146706/2010. V poznámce pro příjemce jméno dítěte / název letní akce.
    Variabilní symbol je Vaše telefonní číslo, které jste uvedli při vyplňování přihlašovacího formuláře.

Děkujeme a těšíme se s Vámi na léto!!!

Eliška Salay Kašparová
leto.zeme@gmail.com

Napsat komentář