Poslední místa na léto 2023 v ZeMi

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 19/06/2023 - 30/06/2023
15:00 - 14:59

Kategorie


PROGRAM LETNÍCH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ 2023

  • Po vyplnění přihlašovacího formuláře dostanete odpověď o přijetí či o místu jako náhradník – pozor, ODPOVĚDI někdy spadnou do SPAMU!

Platby za tábory: 

  • celou částku posílejte na účet číslo 2701146706/2010 a to nejpozději do dne uvedeného u akce, kdy bude přihlašování konkrétních táborů ukončeno.
  • V poznámce pro příjemce jméno dítěte / název letní akce. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo, které jste vyplnili do přihlášky.
  • V případě, že dítě nebude moct ze závažných důvodů k docházce nastoupit, lze, po dohodě, za něj poslat náhradníka, jinak je platba nevratná.

Pokud budou letní akce zrušeny z důvodu vládních opatření, VRACÍME UHRAZENÉ PLATBY zpět na Váš účet, necháme si pouze 300 Kč, jako administrativní poplatek.

24. – 28.7. Putování brdskou krajinou – školka i škola mix.
Lucie Millerová, Jan Španbauer a Milan Pražák
cena: 4500 Kč, platba do 31.5. 2023
Příměstský tábor pro děti aklimatizované ve školce a pro školáky 4 – ? náct let.
Putování Brdy a Českým krasem. Budeme poznávat krásy a okolí Berounky tentokrát s Luckou, Špaňdou a s Milanem. Nemine nás ani tradiční přespávačka v zázemí uprostřed či ke konci týdne. Celý týden budeme propojovat poutavým příběhem.
31.7. – 4.8.  Koňské příběhy s Viki, Míšou a Kaylin – školka 
Lucie Millerová, Jan Španbauer a praktikantka Majda Čečo
Příměstský tábor pro děti již aklimatizované ve školce 3 – 6 let.
cena: 5100 Kč, platba do 31.5. 2023

Kobylky Viki, Míša a Kaylin nám budou vyprávět koňské příběhy. Nevěříte? Stačí naučit se něco z řeči koní, dobře pozorovat a naslouchat. To si společně vyzkoušíme během táborového týdne. Některé dny pojedeme na malou vyjížďku do lesa, jindy budeme kobylky čistit a vodit nebo přijdou na řadu hry a aktivity s využitím obou kobylek. Když bude horký den, vydáme se osvěžit k řece. I odpoledne zůstaneme blízko koňské pastviny – čeká nás vyrábění, čtení pohádek a příběhů o koních. Užijeme si krásných pět dní s naším mini stádem.

31.7. – 4.8. Koňský tábor – škola 
Dita Ptáčková, Eliška Salay Kašparová a Milan Pražák
Příměstský tábor pro školní děti od 6ti let – ? náct..
cena: 5100 Kč, platba do 31.5. 2023
Letos se znovu vypravíme za koníkem Normanem do Zadní Třebaně k Nyemi a to v po, út, čt a pá. Ve středu opět do našeho starého známého hiporehabilitačního centra Jupiter v Řevnicích k Idě. S koněm budeme putovat mezi Zadní Třebaní a Řevnicemi, podíváme se i do jeho zázemí, kde si zkusíme, jak se o koně starat. V Jupiteru se zase dozvíme, jak s koňmi komunikovat a pracovat ze země. Budeme také pozorovat koníky Míšu, Viki a Kayli přímo v zázemí ZeMě. Týdnem nás bude provázet krásné příběhy o koních, bojovka a tvoření!
6.8. (neděle 15:00) – 11.8. ( pátek 16:00) Hou, hou samá voda, nepřihořívá! aneb Velké vodní dobrodružství – škola
Katy Šrubařová, Ondřej Nesměrák, Desi Dimitrovová, podporou v zázemí nám bude Jindra Norková
cena: 6500 Kč, platba do 31.5. 2023
Opravdový tábor je určen dětem od šesti let až po ty, které to s námi ještě bude bavit a je primárně zamýšlen jako přespávací. Po loňské dobré zkušenosti je však v odůvodněných případech možná i domluva na večerním odcházení a ranních návratech.
Toto léto se na opravdovém táboře ZeMě podíváme na zoubek tématu voda, ve všech podobách a prostředích. Samozřejmě tak, aby nás to bavilo i abychom se něco zajímavého dozvěděli – o vodě i o sobě, jak jinak. Budeme spát ve stanech, vařit si, hrát si, poznávat okolí, tvořit, skotačit, překonávat se, bádat a lumpačit. Takže: jipi jipi jou, ahoj, brzy vyplouváme!
21. – 25.8. Za hliněnou pohádkou – školka
Gábi Doubek a Lucie Millerová a Jan Španbauer
Příměstský tábor pro školkové děti od 3 – 6 let.
cena: 4500 Kč, platba do 31.5. 2023
Program: Pohádka se vypráví, uši poslouchají, ruce tvoří, pusa se usmívá nebo si zpívá, skáču jako Jelen se zlatými parohy, nebo si ležím na sluníčku vlasy mi září jako Zlatovlásce..
Klasické pohádky v sobě ukrývají hlubokou moudrost na mnoha úrovních. Říká se, že jsou potravou duše. My si jednu takovou během týdne zažijeme. Budeme si ji společně vyprávět, přizveme na pomoc rytmické hudební nástroje, také budeme zpívat a hrát, modelovat a tvořit z keramické hlíny. Tahle pohádka s námi poputuje celý týden, lesem nebo podél řeky, jak se nám zrovínka bude chtít. Na závěr si jí společně zahrajeme – pro tátu, mámu, babičku, dědu, bráchu a nebo jen tak pro radost.
21. – 25.8 Badatelský týden aneb experimenty všemi smysly – škola
Míša Formanová, Monika Černošková a Jan Španbauer- Španďa.
cena: 4500 Kč, platba do 31.5. 2023
Příměstský tábor pro děti od 6ti let – ? náct – pro školní děti zvídavé, odvážné i hravé. Pokusy do pusy, nácvik první pomoci, kurz přežití.
A jedna přespávačka jako bonus!
Děkujeme a těšíme se s Vámi na léto!!!  
Za spolek ZeMě
Eliška Salay Kašparová

Napsat komentář