Koňský tábor pro školní děti

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 15/08/2022 - 19/08/2022
Celý den

Kategorie


15.-19.8. 2022
KOŇSKÝ TÁBOR pro školáky
Tábor je zcela zaplněn, dítě lze přihlašovat pouze jako náhradníka. 
Náhradníci neplatí zálohu 1000 Kč, s platbou prosím počkejte na případnou zprávu o uvolněném místu.
škola
Příměstský tábor pro školní děti od 6ti let.
Cena: 5100 Kč
Průvodci týdne: Milan Pražák a Dita Ptáčková
Program: Letos se vypravíme za koňmi do Zadní Třebaně a ve středu i do našeho starého známého hiporehabilitačního centra Jupiter v Řevnicích. S koňmi budeme putovat mezi Zadní Třebaní a Řevnicemi, podíváme se i do jejich zázemí, kde si zkusíme, jak se o koně starat. V Jupiteru si zase dozvíme, jak s koňmi komunikovat a pracovat ze země. Budeme také pozorovat koníky Míšu a Viki přímo v zázemí ZeMě. Týdnem nás bude provázet krásný příběh o koních, bojovka a tvoření!

Jak se přihlásit:

  1. Zapište své dítě do přihlašovacího formuláře / pod heslem v rodičovské sekci (nebo na osobní vyžádání na leto.zeme@gmail.com) . Po vyplnění přihlašovacího formuláře Vám přijde potvrzení o přijetí či zpráva, že jste se stali náhradníky.
  2. Přijatí do 10ti dnů potvrdí svůj zájem platbou nevratné zálohy 1000 Kč. Tím bude oboustranně potvrzená rezervace na akci.
  3. Doplatek do plné výše ceny akce je třeba uhradit  nejpozději do 31.5. V případě, že dítě nebude moct ze závažných důvodů k docházce nastoupit, lze, po dohodě, za něj poslat náhradníka, pokud nějaký bude, jinak je platba nevratná.
  4. Pokud budou letní akce zrušeny z důvodu vládních opatření, VRACÍME UHRAZENÉ PLATBY zpět na Váš účet, necháme si pouze 200 Kč, jako administrativní poplatek.
  5. Platby zasílejte na účet číslo 2701146706/2010. V poznámce pro příjemce jméno dítěte / název letní akce.
    Variabilní symbol je Vaše telefonní číslo, které jste uvedli při vyplňování přihlašovacího formuláře.

Děkujeme a těšíme se s Vámi na léto!!!

Eliška Salay Kašparová
leto.zeme@gmail.com

Napsat komentář