Dohody dětí

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 04/12/2017 - 31/12/2017
Celý den

Kategorie


KOPAČKY – nakopnutí jimi bolí, běžně se jako součást výstroje jako protiváha používají chrániče. Nicolas, Matěj a další však zažili i týmy, kde sice chrániče nemají, ale nepamatují se, že by je někdo kopl, což ve škole se děje často a mnohdy i schválně nezvládnutím emocí, ale i omylem. Odsouhlasen tedy nakonec všemi 17 přítomnými dětmi a 2 průvodkyněmi návrh, že do Nového roku se kopačky ve škole nepoužívají a kluci, kterým patří budou trénovat jinde schopnost někoho v nich nenakopnout.
 
SPROSTÁ SLOVA
Pro kluky je stejně nepříjemné „otravovaní“ od holek – domluveno, že holky nebudou na kluky ukazovat srdíčka, snažit se jim dávat pusinky a objímat je bez souhlasu.
Pravidlo za sprosté slovo 5 kliků, 10 dřepů nebo 3 kolečka zůstává, nikoho nic lepšího nenapadlo.
 
PŘEMLOUVÁNÍ
Někomu není přijemné, aby ho ostatní přemlouvali kdyz několikrát odmitnul. Zvlašť Matějovi. Domluvili jsme gesto rukama – zkrížené ruce dlaněmi ven vyznačí hranici.
 
PROJEKTY DĚTÍ
Všichni si je přejí.
Otakar připraví projekt o historii sportu. Máťa k tomu přinese knihu o hokeji(?)
Zajímá 7 dětí
Nicolas připraví projekt o  strojích a přístrojích a jejich použití, Vojta navrhl svého tatu, který by nam v ramci tohoto projektu ukázal, jak fungují a spravuji se počítače
Zajímá 14 dětí
Maruška navrhuje exkurzi do sklárny, kde bychom zkusili foukat sklo
Zajímá 11 dětí
SÍŤKA DO BRANEK
Odsouhlaseno že použijeme max 2/3  z 1060kč vydělaných na trzích v květnu. Je třeba branku změřit -vypadá to, že je nadstandartně široká, a sehnat patřičný rozměr.
Holky misto toho si přejí buď balonky nebo divadlo, ješté se ujasní

Napsat komentář