Čtvrteční Vážky

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 24/10/2019
Celý den

Kategorie


PRŮVODCI: Petra Kasová a Wáclav Svašek

Dušičky jsou za dveřmi, tak si po raním přivítání na nádraží sedneme někde v klidu a popovídáme si o babičkách a dědečcích a o těch co tu již nejsou a zkusíme najít odpověď, kam se vydala jejich těla a Duše… Dušičková písnička a příběh.
V zázemí se pustíme do výroby svícínku pro předky (který si děti dají za okno po slavnosti Dušiček 4.11.). Prosíme rodiče, aby dětem dali malou skleničku.
Návrat domůůůů!

CESTA VLAKEM: Wáclav a Petra/Španďa

Praha ráno i odpoledne v obvyklý čas: odjezd z Hlaváku v 8.20, odpoledne odjezd z Řevnic v 15.37.

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

Narozeniny: děkujeme, že chcete, aby vaše děti slavili ve školce narozeniny 🙂 Máme jen prosbu, domlouvejte se, prosím, s průvodci vybraného dne o oslavě nejpozději do čtvrtka předchozího týdne. Bude pak dostatek času na to, aby jste napsali a nejnémě 2 dny předem průvodcům poslali, narozeninový příběh. Ve kterém zmínite, jak se rodiče senámili a za každý rok dítěte pár vět o nejdůležitějších událostech. My vám zase budeme mít čas říci, jestli je třeba při přípravě „dortu“, muffinů apod. brát ohled na nějakou alergii. Oslava pak probíhá cca od 13,45 do 14,30 a jediné co je třeba přinést, jsou svíčky podle věku dítěte + jedna navíc.

FOTOGALERIE  TADY

Napsat komentář