Úterní škola expediční

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 15/09/2020
Celý den

Kategorie


Úterní škola expediční

Čeká nás další den v lese. Opět se z Řevnic vydáme vstříc brdské zeleni a mapování míst, o která bychom mohli pečovat. Pustíme se i do nějakých dalších sportovních, tábornických či dalších úkolů podle plánu, který jsme si vytyčili.
K obědu si na přání mnohých dětí uděláme vegetariánské sushi, kdo můžete dát dětem s sebou podložku na jeho balení, budeme rádi. Kdo nebude chtít rýži zabalenou, ten si ji samozřejmě sní jen tak.
Cesta:
Z Prahy Smíchova pojedeme v 8:25 s Ondřejem (Katy přistoupí v Dobřichovicích), 8:55 v Řevnicích.
Odpoledne zpátky do Prahy s Katy, 15:35 z Řevnic, 16:03 na Smíchově.
S sebou: dobré oblečení a obutí do terénu na celý den venku, dle aktuálního počasí a naplánované aktivity, případně i nějaké náhradní. Dostatečné množství vody. Misku, lžíci, zavírací nůž. Expediční deník (zápisník A5, kdo nemá loňský, ať si jakýkoliv vybere), psací a kreslící potřeby, podložku na psaní, nůžky, lepidlo. Hodí se podložka na sezení. Zvědavost, hravost a chuť táhnout za jeden provaz!

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

S sebou: dobré oblečení a obutí do terénu na celý den venku, dle aktuálního počasí a naplánované aktivity, případně i nějaké náhradní. Dostatečné množství vody. Misku, lžíci, zavírací nůž. Expediční deník (zápisník A5, kdo nemá loňský, ať si jakýkoliv vybere), psací a kreslící potřeby, nůžky, lepidlo. Hodí se podložka na sezení. Zvědavost, hravost a chuť táhnout za jeden provaz!

 

Napsat komentář