Psaní dopisů Amnesty International

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 11/12/2017
Celý den

Kategorie


Škola ZeMě se letos podruhé zúčastní týdne psaní dopisů s Amnesty Inrternational – mezinárodní akce s dlouhodobou tradicí a velkým dopadem.
V pondělí 11.12. bude na řevnickém náměstí Jiřího z Poděbrad Rozsvěcení vanočního stromu a zpívání koled na něž, jako loni, cca v 10.30 navážeme akcí psaní dopisů na obranu politických vězňů.
Prosím rodiče – dobrovolníky, aby se přihlásili Káče – můžete nám pomoci vyzdobit stánek plakáty, uvařit do termosek čaj či kavu pro píšicí kolemjdoucí, přinést nebo po dětech poslat propisky, obálky, nastudovat případy nespravedlivě vězněných lidí, pomoci nám vybrat peníze na známky atd.
Děkujeme a těšíme se, že naše dopisy aspoň trochu pomohou měnit svět k lepšímu!
Káča, Tom a děti školy ZeMě

Oficiální start Maratonu psaní dopisů proběhne už tuhle neděli v pražském DOXu. Navštívit můžete i stovky dalších akcí po celé ČR.

V metropoli máme nachystané oficiální zahájení celosvětové kampaně Maraton psaní dopisů v Česku – Den lidských práv v DOXu. Aby nám psaní dopisů šlo lépe od ruky, zazpívá Giudi nebo kapela Federace, VOSTO5 vyzpovídají Emmu Smetanu a Amnesťáky v lidskoprávní talk show a svoje umění předvedou i špičky české slam poetry Anatol Svahilec s Tukanem. Děti se zabaví na rodinné výtvarné dílně. Vloni to bylo legendární, nenechte si to ujít ani letos! Navíc každý, kdo napíše dopis, dostane volňásek do vzducholodi Gulliver.

Den lidských práv,
v neděli 10. prosince od 14 do 21 hodin

Centrum současného umění DOX, Praha Holešovice

 

Událost v DOXu na Facebooku

Napsat komentář