Předškoláci Laně a Jeleni

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 03/11/2020
Celý den

Kategorie


Úterní předškoláci Laně a Jeleni

PRŮVODKYNĚ: Peťa Kasová a Wáclav Svašek

Jsme moc rádi, že se můžeme alespoń s předškolními dětmi vidět v lese, sic za dodržení zvýšených hygienických opatření, ale přesto HURÁ.
Tentokrát se dětem určitě budou hodit nožíky na výrobu vlastních holí. Taková hůl, to je vám bezvadná věc, může vás provázet několik let i celý život a postupem času v ní bude tolik příběhů……
V dalším programu se ještě trochu vrátíme k v září probíranému lidskému tělu a zaměříme se na to, co se aktuálně děje kolem nás: zdraví x nemoc, imunita, zdravé potraviny, emoce, relaxace, masáže. Budeme stříhat, lepit, přemýšlet, diskutovat i zkoušet.Dětem se už bude hodit do lahviček teplý čaj (prosím vyzoušejte, aby byl rovnou k pití), většina dětí nemá trpělivost čekat až jim čajík v kelímku vychladne a některé lahvičky takovéto chlazení ani neumožňují. Budeme co nejvíce venku, vezměte v potaz při výběru oblečení. Děkujeme!

V zázemí: Petra a Wáclav

Vzhledem k současné situaci jsme i my přistoupili k dalším opatřením a proto jsou jízdy s dětmi veřejnou dopravou pozastaveny až do odvolání.
Předávání dětí bude ráno v zázemí od 8:30 do 8:50 hod. za dodržování hygienických zásad.
Vyzvedávání dětí také v zázemí v čase od 15:30 do 15:50 hod. Prosíme, zdržujte se minimálně v prostorech školky. Děkujeme za pochopení.

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

Kroniku a zápisy ze schůzek naleznete zde:

https://www.zemezeme.cz/skolka/predskolaci-zapisy/

MISKY S VÍČKEM A LŽÍCE S SEBOU

Z KRONIKY PŘEDŠKOLÁKA: https://www.zemezeme.cz/skolka/predskolaci-zapisy/

 

JÍDELNÍČEK:http://www.zemezeme.cz/skola/jidelnicek/

Napsat komentář