Předškoláci Laně a Jeleni

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 29/09/2020
Celý den

Kategorie


Úterní předškoláci Laně a Jeleni

PRŮVODKYNĚ: Peťa Kasová a Wáclav Svašek

Je podzim a příroda začíná stahovat své síly ke kořenům. My se tentokrát s předškoláky budeme věnovat svému předmětu síly a každý si vytvoří váček na krk. Potrénujeme tedy schopnost přenést viděné do praxe, trpělivost i přesnost v kopírování šablony, stříhání a jemnou motoriku při navlékání. Minule jsme se začali věnovat tématu „Moje tělo“ ve kterém budeme pokračovat při práci s encyklopedií, dokreslování chybějící části obrázku i modelování orgánů z přírodnin.
Nezapomínejte, prosím, dokud jsou teplé dny, v úterý přidávat do batohů desky.
Napište, prosím dětem na kousek papíru jejich datum narození – budeme v říjnu vytvářet náš kalendář. Můžete také začít trénovat znalost adresy bydliště. Děkujeme!Některým dětem by se hodil větší batůžek, právě, aby se vešli desky A4 a oblečení odkládané během dne. Víme, že více prostoru vybízí k nasbírání většího množství přírodnin….,ale některé děti jsou nešťastné z každé potřeby něco z batohu vyndat, protože bez pomoci nedokáží dostat vše zase účelně zpět.

CESTA VLAKEM: Wáclav a Petra

Rozpis jízd v tomto mimořádném období naleznete zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ao5JLWIUfOSg6k5QbKA4_U3254L942NFsabiOErHyCY/edit#gid=0

Pozor! Děti od šesti let si již hradí jízdné, více ZDE

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

Kroniku a zápisy ze schůzek naleznete zde:

https://www.zemezeme.cz/skolka/predskolaci-zapisy/

Schůzka s rodiči předškolních dětí (neplatí pro rodiče dětí s odkladem Jonáše a Kvida, vy už jste to slyšeli 🙂
se koná v pondělí 5.10. od 18,30 v zázemí ZeMě v jurtě. Budeme mluvit o vašich očekáváních, naší nabídce, doporučených podkladech pro předškolní vzdělávání, přezkoušení v MŠ, atd..

MISKY S VÍČKEM A LŽÍCE S SEBOU

Z KRONIKY PŘEDŠKOLÁKA: https://www.zemezeme.cz/skolka/predskolaci-zapisy/

 

JÍDELNÍČEK:http://www.zemezeme.cz/skola/jidelnicek/

Napsat komentář