Pondělní škola

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 13/09/2021
Celý den

Kategorie


Pondělní škola

PRŮVODCI: Dita Ptáčková, Ben Sasson a Katy Šrubařová

Ráno se sejdeme v zázemí a půjdeme do lesa. Zahrajeme si naše oblíbené hry a pak se rozdělíme na dvě skupiny. Menší budou procvičovat barvy a čísla. Starší pokračují ve čtení s Benem.
Hi folks,
What a great start with last Monday’s class. We will continue to learn about one another and how to properly introduce ourselves.
Next class, I will begin talking about the different types of emotions we have. I will have a list of feeling words (emotion words) to help describe these feelings. This list will help build strong social-emotional skills by using these feeling words to express our emotions. I will also have a few worksheets for us. Half-way through the class, we will separate into two groups. Kids with a higher English level will come with me and we will work on reading, while Dita will start the younger kids on the alphabet. Looking forward!
Have a great weekend and see you soon! 🙂
Ben
Pondělí odpoledne: Pokračujeme v práci s příběhem Tomova půlnoční zahrada, se kterým jsme se minule seznámili. Prosím nečtěte ho doma s dětmi ani si nepouštějte filmovou adaptaci! Je začátek prázdnin, Tom je kvůli spalničkám v rodině odeslán do karantény k tetě a strýci a vůbec se mu to nelíbí. Jaké budou jeho první dojmy z nového prostředí se dozvíme právě dnes. Katy
S sebou: podložku na sezení a psaní a vybavený penál.
Vlastní lžíce a misky!

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

V ZÁZEMÍ družina od 8:30 do 9:00 a od 15:15 do 16:00.
O doprovázení více zde: https://www.zemezeme.cz/skolka/doprava/

Začátek společné práce je v 9:00. (Vlak z Hlavního nádraží v 7:51 a odpoledne z Řevnic v 15:35.)

FOTOALBUM ŠKOLA ZeMě 2021/2022

https://photos.app.goo.gl/dNynMWKMQNPbY9GJ6

Rodiče podepisují čestné prohlášení v první den docházky předají průvodci při předávání dítěte.
Do prostoru školy vstup rodičům povolen pouze v nutných případech. Vaše pejsky a telefony ponechejte prosím před vstupní bránou.
V zázemí je připravena dezinfekce na ruce po cestě vlakem.
Aktuálizovaná opatření naleznete zde:
JÍDELNÍČEK naleznete ZDE
Vlastní lžíce a misky s sebou.

Napsat komentář