Pondělní škola

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 14/12/2020
Celý den

Kategorie


Pondělní škola
PRŮVODCI: Dita Ptáčková, Ben Sasson a Katy Šrubařová
V pondělí se vydáme hned ráno do lesa. Zahrajeme si naše oblíbené hry a budeme se věnovat tématu Vánoc. Prosím ať mají děti s sebou vybavený penál, podložku na sezení i psaní.

Hi Class!

For this upcoming Monday, we will be playing some new learning actives which will focus on word identification, sentence building and grammar.
One example of the activity is putting a fun spin to „musical chairs“.  I will put a flash-card with a word and image (like an article of clothing) under one chair. After every turn, each child who is still standing has to pick up the flash-card and show it to the class. The card will state something complimentary, for instance, „I like your shirt“. Then the child holding the card says „Thank you.“ This exercise teaches terms, identifies items, while reminding kids about manners.
We will have another activity about productive-language building, like „putting on“ and „taking off“.
We will also read a book together and work on Monday-journals.
See you on Monday! 🤗
Odpoledne budeme pokračovat v Boji o ostrov: posádka Vlaštovky už konečně poznala pirátky z Amazonky, jak asi dopadne vyjednávání o tom, jestli jsou přátelé nebo nepřátelé? Těším se na posádky všech tří perel a pokračování našeho dobrodružství! A kdo má, přineste si nějakou uzlovačku, ať můžeme procvičit i námořní uzly!

CESTY:

Cesta ráno Smíchov : Dita, Řevnice: Ben
Cesta odpoledne Smíchov: Katy, Řevnice: Dita
Předávání dětí bude ráno v zázemí od 8:30 do 8:50 hod.
Vyzvedávání dětí také v zázemí v čase od 15:30 do 15:50 hod. Prosíme, zdržujte se minimálně v prostorech zázemí a dodržujte hygienické zásady. Noste v zázemí roušku. Děkujeme!
Cesta ráno: Dita Smíchov, Ben v Řevnicích
Cesta odpoledne: Katy Smíchov, Dita v Řevnicích

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

VLASTNÍ LŽÍCE A MISKY S SEBOU

FOTOGALERIE TADY

Napsat komentář