Pondělní škola

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 07/12/2020
Celý den

Kategorie


Pondělní škola
PRŮVODCI: Dita Ptáčková, Ben Sasson a Katy Šrubařová
S dětmi si ještě rychle zopáknem oblečení a začneme se věnovat tématu Vánoce. Budou pracovní listy i hry. Ráno začneme v jurtě, ale potom se přesunume na zbytek dopoledne ven. Prosím o vybavený pedál, podložky na sezení a na psaní. Těšíme se.

Hi Class,

For this upcoming Monday, we will be playing a few learning games which will help with memorization of different types of words that we have been going over these past two classes.
Later with my group, we will work more with your Monday journals. I will be talking to you more about descriptive words to help you form your thoughts better.
We will be revisiting the “sentence building” activity again (called ‘word scramble’), where you put together words I’ve cut out to form different types of sentences. This is to better understand the grammatical possibilities using nouns, verbs, and adjectives.
Have a great weekend and see you on Monday! 😁👋
Ben
Odpoledne budeme pokračovat v Boji o ostrov: Vlaštovky každý den sledují okolní loďky a testují své plavební dovednosti, když tu na jezeře zahlédnou podobnou plachetnici, jako mají ony samy! Co z toho asi bude si opět poslechneme, přečteme i zahrajeme. Těším se na posádky všech tří perel!

CESTY:

Cesta ráno: Dita Smíchov, Ben Řevnice
Odpoledne: Katy Smíchov, Dita Řevnice
Předávání dětí bude ráno v zázemí od 8:30 do 8:50 hod.
Vyzvedávání dětí také v zázemí v čase od 15:30 do 15:50 hod. Prosíme, zdržujte se minimálně v prostorech zázemí a dodržujteza hygienické zásady. Noste v zázemí roušku. Děkujeme!
Cesta ráno: Dita Smíchov, Ben v Řevnicích
Cesta odpoledne: Katy Smíchov, Dita v Řevnicích

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

VLASTNÍ LŽÍCE A MISKY S SEBOU

FOTOGALERIE TADY

Napsat komentář