Pondělní škola

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 30/11/2020
Celý den

Kategorie


Pondělní škola
PRŮVODCI: Dita Ptáčková, Ben Sasson a Katy Šrubařová
Minulé pondělí holky strašně toužily jít do lesa se školkou putovkou, protože budou mít buřty.  A protože je Španďa s sebou nevzal, domluvily, jsme se, že si tedy uděláme opekačku a bude to vlastně náš první letošní společný ohýnek. Dejte prosím dětěm něco na opekání s sebou. Přizpůsobte prosím také oblečení, tomu, že budeme celé dopoledne v lese a také se budeme pohybovat okolo ohně. Určitě přibalte rukavice, i teplý čaj. Budeme také potřebovat černé tvrdé podložky na psaní, podložky na sezení a penál a nožíky. Moc se těšíme

Hello everybody!

What a great class we had last Monday! I love to see all of you laugh and having fun while learning. I was asked by a few of you to bring back the “clothes bingo“ game for this upcoming class. So I will bring it again. I also have worksheets for us to work on.
Have a great weekend and see you on Monday!
Odpoledne budeme pokračovat v Boji o ostrov, čeká nás čtení, domýšlení textu, hry na motivy pirátského života a Katy narozeniny! Těším se na posádky všech tří perel!

CESTY:

Cesta ráno: Dita Smíchov, Ben Řevnice
Odpoledne: Katy Smíchov, Dita Řevnice
Předávání dětí bude ráno v zázemí od 8:30 do 8:50 hod.
Vyzvedávání dětí také v zázemí v čase od 15:30 do 15:50 hod. Prosíme, zdržujte se minimálně v prostorech zázemí a dodržujteza hygienické zásady. Noste v zázemí roušku. Děkujeme!
Cesta ráno: Dita Smíchov, Ben v Řevnicích
Cesta odpoledne: Katy Smíchov, Dita v Řevnicích

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

VLASTNÍ LŽÍCE A MISKY S SEBOU

FOTOGALERIE TADY

Napsat komentář