Pondělní škola

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 23/11/2020
Celý den

Kategorie


Pondělní škola
PRŮVODCI: Dita Ptáčková, Ben Sasson a Katy Šrubařová
V pondělí se ráno sejdeme, povíme si co kdo doma dělal, nedělal, případně co můžeme, chceme ještě zopakovat společně. Vyrazíme určitě do lesa, zahrajeme si naše oblíbené hry. Začneme další nové téma  ze seznamu dětí  ze září.
Hello class!!
Long time, no see!!
For this upcoming Monday, we will learn about different types of clothing. Once we have gone through each kind, we will play a game where each one of you gets to pull an article of clothing from a bag I will bring and have to name what it is. We will also play a “clothing-bingo” game that I made for the class!!
Both games will help with retaining the information and be lots of fun 🙂
After our break, we can play musical-chairs in the yurt. This will be good (and physical!) for learning the rules of the game in English.
See you on Monday!
Ben
Odpoledne budeme pokračovat v Boji o ostrov, po pár týdnech online zařadíme zase nějakou pořádnou pirátskou hru. Těším se na posádky všech tří perel!

CESTY:

Předávání dětí bude ráno v zázemí od 8:30 do 8:50 hod.
Vyzvedávání dětí také v zázemí v čase od 15:30 do 15:50 hod. Prosíme, zdržujte se minimálně v prostorech zázemí a dodržujteza hygienické zásady. Noste v zázemí roušku. Děkujeme!
Cesta ráno: Dita Smíchov, Ben v Řevnicích
Cesta odpoledne: Katy Smíchov, Dita v Řevnicích

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

VLASTNÍ LŽÍCE A MISKY S SEBOU

FOTOGALERIE TADY

Napsat komentář