Pondělní škola

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 17/02/2020
Celý den

Kategorie


Pondělní škola
PRŮVODCI: Dita Ptáčková,  Jana Švecová a Ben Sasson
V pondělí, pokud nám počasí dovolí zůstaneme ráno venku. Na prvňáčky ale i druháky, čeká opakování z minula,  tedy body parts, zahrajeme si hry a zazpíváme si heads, shoulders, knees and toes. V druhém bloku se naučíme písničku wheels on the bus a vyrobíme si autobus. Prosím ať mají děti nůžky a lepidlo. Ty starší tentokrát Ben zasvětí do určování času, připravil pro ně hry i pracovní listy. Zopákne s nimi i dny a měsíce. Příští pondělí  tj.24. 2 budeme s prvňáčky a druháky, (ale i starší děti se rádi přidavají na hands on angličtinu, zejména ti které malováni a tvoření baví se rádi připojují k prvňáčkům) vyrábět Londýnský double decker autobus. Pokud máte obaly od vajíček, ideálně ty menší na 6 vajíček tak je příští pondělí (24.2) dětem přibalte.
Hi everyone,
For Monday’s upcoming class, I will start talking about time, and how to tell it. We will play learning games to help visualize, and do worksheets, as well. Dita will keep with teaching the body parts, she also has learning games, songs and arts and crafts for her group.
Cheers,
Ben

Tvoření s Janou:

Dnes budeme vyrábět zábavné hry:) dejte dětem ruličky od toaletního papíru, papírovou krabici či kus kartonu, a pingpongový míček:)
DOPROVOD: 
Hlavní nádraží: ráno Dita, odpoledne Jana
Řevnice: ráno Jana, odpoledne Dita

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

VLASTNÍ LŽÍCE A MISKY S SEBOU

FOTOGALERIE TADY

Napsat komentář