Pondělní Orlové

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 14/10/2019
Celý den

Kategorie


Pondělní Orlové

PRŮVODCI: Jan Španďa Španbauer a Petra Kasová

S dětmi se proletíme po lese a možná s naším průvodcem drakem „Orlem“ po louce. Cestou do zázemí určitě opět najdeme dary přírody ze kterých budeme podzimě tvořit.
Houbová básnička. “ Stojí, stojí bedla, ráda by si sedla, vzala by si pletení noha už jí dřevění.“

Houby stále rostou, sběračským nadšencům, můžete přidat papírové či látkové sáčky.
Ráno je už většinou chladno, dětem se tedy hodí rukavičky – prosíme NE prstové, ale palčáky, s těmi to není takový boj a v klidu jsou ruce brzy v teple. Přidejte dětem teplý, ne horký! čaj do termosky. Zapomeňte, prosíme, na banány ke svačině – pokud je dítko nesní naráz a to většinou nesní, nedají se zabalit a rozblemsají se kde to jde, i nejde. V neposlední řadě, prosíme, nezapomínejte dávat dětem pláštěnku.

CESTA VLAKEM: Petra ze Smíchova a Španďa z Hlaváku

Praha ráno i odpoledne v obvyklý čas: odjezd z Hlaváku v 8.20, odpoledne odjezd z Řevnic v 15.37.

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

Narozeniny: děkujeme, že chcete, aby vaše děti slavili ve školce narozeniny 🙂 Máme jen prosbu, domlouvejte se, prosím, s průvodci vybraného dne o oslavě nejpozději do čtvrtka předchozího týdne. Bude pak dostatek času na to, aby jste napsali a nejnémě 2 dny předem průvodcům poslali, narozeninový příběh. Ve kterém zmínite, jak se rodiče senámili a za každý rok dítěte pár vět o nejdůležitějších událostech. My vám zase budeme mít čas říci, jestli je třeba při přípravě „dortu“, muffinů apod. brát ohled na nějakou alergii. Oslava pak probíhá cca od 13,45 do 14,30 a jediné co je třeba přinést, jsou svíčky podle věku dítěte + jedna navíc.

FOTOGALERIE  TADY

Napsat komentář