Letní školka/škola – Opravdový tábor

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 05/08/2019 - 09/08/2019
0:00

Kategorie


5.-9.8. 2019
,,Tábor ZeMě“ Opravdový tábor pro děti 5 – náct let
( pozor stále 7 volných míst, v případě zájmu se hlaste na ekasparova@gmail.com)
Opravdový týdenní tábor, pět dní a čtyři noci, z nich jedna mimo zázemí v přírodě, ostatní v jurtě nebo tee-pee.
cena: 4500 Kč, sourozenecká sleva – 20%  
LÉTO NA ZEMI přihlašovací tabulka
 
Milí rodiče malých táborníků,

již za dva a půl týdne se s vašimi ratolestmi sejdeme na společném pětidenním táboření v zázemí ZeMě, pojďme se tedy připravit a vyladit.

Sejdeme se v pondělí 5.8. ráno mezi 8:00 a 9:00 v zázemí. S ohledem na zavazadla nepočítáme se společnou cestou vlakem, dovezte děti na místo a v 9:00 nám je tam zanechejte připravené na pobyt bez rodičů. Budou ve známém prostředí, někteří z nich však poprvé tak dlouho na noc mimo domov, tak ať mají své oblíbené plyšáčky, polštářky či co kdo bude potřebovat! V pátek si prosím děti vyzvedněte v 16h v zázemí a buďte připraveni pomoci jim dobalit, bude-li to třeba.

Přehodnotili jsme spaní v jurtách, které si raději chceme nechat prázdné na program, a moc prosíme, kdo můžete, půjčte nám s sebou vaše kempingové stany (nebo stany vašich blízkých), ideálně ty větší, rodinné, ale nabídněte prosím jakékoliv. Dejte vědět katy na kaspruska@gmail.com, díky!

Tábor bude motivovaný woodcrafterskou (indiánskou) tématikou, všestranným rozvojem, soběstačností a vším, co nám přinese pobyt v přírodě. Dá nám možnost pozorovat ptáky i hvězdy, spát pod širákem, vařit čaj na vlastnoručně zapáleném ohni z natrhaných bylin, prozpívat večer s kytarou, hrát spousty her, vyzkoušet nové sporty, tvořit na papíře i z přírodnin, plnit zkoušky sebeovládání a mnoho dalšího, zkrátka být dobře sám se sebou i s ostatními ve jménu lásky, pravdy, krásy a síly.

Děti budou potřebovat dobré oblečení a obutí do každého počasí, horka i deště, na koupání i celodenní výlet. Dále spacák, karimatku, kdo chce, tak polštářek či deku, malý batůžek, hrneček a lžíci, zavírací nůž, baterku, kdo bude mít chuť zkusit si spát v přístřešku, tak třeba nějakou plachtu, celtu atp, máte-li. Světlé triko k obarvení. Třeba do dvojice prádelní šňůru, ať můžeme vázat stavby, toaletní papír, A5 nelinkovaný zápisník, psací a kreslicí potřeby. Hodilo by se nám do celé skupiny pár nádob, ve kterých budeme moci vařit na ohni typu ešus či malý kotlík. Uvítáme nějakou tu domácí marmeládu, kompot nebo buchtu atp. Kdo máte doma, půjčte nám podepsané ringo kroužky, švihadla, míče a jiné jednoduché sportovní vybavení. Kdybyste chtěli nabídnout zbytky kůží, korálky, bavlnky, klubka vlny a další materiál ke tvoření, dejte vědět.

Děti nebudou potřebovat žádné kapesné (zmrzlinu jim koupíme), sladkosti ani mobily. Děkujeme za pochopení.
Dotazy klidně na mne, pokud jsem něco opomněla, doplníme to přímo na web, proto si ho prosím ještě před odjezdem zkontrolujte.
Moc se na všechny a všechno těším!
Katy
(kaspruska@gmail.com, 605 101 221)
Průvodci budou:
pondělí: Katy, Ondřej, Petra, Petr
úterý: Katy, Ondřej, Petra, Petr
středa: Katy, Ondřej, Španďa, Petr
čtvrtek:Katy, Ondřej, Petra, Španďa
pátek: Katy, Ondřej, Petra, Španďa
a Zdeňka Weissová jako milá dobrovolná doprovodná pomoc pro všechny případy.

Napsat komentář